Yükleniyor...

Analist Nicholas Merten, Bitcoin’deki Son Durumu Yorumladı

Popüler kripto analisti Nicholas Merten, Bitcoin’deki düşüşü yorumladı.

analist nicholas merten bitcoindeki son durumu yorumladi

Popüler kripto analisti Nicholas Merten, Bitcoin’deki düşüşü yorumladı. 

Analist Nicholas Merten, Bitcoin’deki düşüş hakkında değerlendirmelerde bulundu. Merten görece kısa vadede bile Bitcoin konusunda iyimser olduğunu söylüyor. Ona göre Bitcoin’de ideal senaryo 55.000 doların altına düşmemek:

“İdeal senaryomuz, gerçekten 55.000 doların altına düşmememiz. Bu aralığın üzerinde olduğunu görmek istiyoruz.”

Analist Bitcoin’in 56.000 dolar seviyesini tutacağına inanıyor. Bitcoin için en kötü durum senaryosunun ise 50.000 doları test etmesi olabileceğini düşünüyor. Ayrıca BTC’nin Ocak ayında yüksek fiyat aralıklarına geri döneceğini tahmin ediyor. 2022’nin ilk çeyreğinde veya en geç ikinci çeyreğin başlarında başka bir döngü ortası rallisi olacağını düşünüyor. Analist Bitcoin’de 100.000 dolar bekleyen diğer ünlü isimlere ise katılıyor, Bitcoin’in bu fiyat hedefine doğru yükselmeye başlamasını bekliyor:

“Burada çılgın bir soru bile yok, özellikle logaritmik grafiğe baktığımızda. Bu, beklememiz gerekenle oldukça uyumlu görünüyor.”

Bitcoin bugün de düşüşünü sürdürdü ve 55.600 dolar seviyesinde yeni bir yerel dip oluşturdu. Son 24 saatte %2 kayıp yaşadı ve yayın saati itibariyle 57.000 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner