Yükleniyor...

Analist Nicholas Merten’e Göre Altcoin’ler Yükseliş İçin Hazırlanırken İzlenecek Üç Kripto Para

Popüler kripto analisti Nicholas Merten, altcoin piyasası Bitcoin'den daha iyi performans göstermeye başladığında önemli hareketler yapabileceğini söylediği üç dijital varlığı inceledi.

607ea11c0e766bcb8082ec2d What Is Crypto Market Cap v2 1

Popüler kripto analisti Nicholas Merten, altcoin piyasası Bitcoin’den daha iyi performans göstermeye başladığında önemli hareketler yapabileceğini söylediği üç dijital varlığı inceledi.

Yeni bir videoda Merten, altcoin’ler bir çıkışa hazırken en umut verici olabilecek sektöre odaklandığını söylüyor:

“Yani genel olarak konuşursak, altcoinlerin öldürücü bir çıkış yapması için hala burada bir çerçeve oluşturuyoruz ve yılın geri kalanında hala Bitcoin’i geride bırakmaya devam ediyoruz. Ama benim çok ilgimi çeken sektörden bahsetmek istiyorum. Dışarıda Metaverse var, NFT’ler var, merkezi olmayan finans (DeFi) var… peki kripto alanında gördüğümüz, neredeyse zaman içinde test edilmiş ve gerçek bir trend olan gerçekten ne var? Pekala, Layer 1’leri görmeliyiz.”

Merten, gelişmekte olan Layer 1 protokollerinin bu pazardaki yatırımcılar için “en iyi seçenek” olduğunu söylüyor ve kategoride izleyecekleri 3 token’dan bahşediyor.

Merten’e göre, özellikle merkezi olmayan finans (DeFi) için inşa edilen ilk Layer-1 olan e-Radix (EXRD), Bitcoin çiftinde (EXRD/BTC) olağanüstü bir ivme sergiliyor.

“Burada Bitcoin’e karşı alçalan bir kama patlaması yaşadığını, hacmin gerçekten arttığını, fiyatın gerçekten patlamaya başladığını ve ivmenin gerçekten olağanüstü olduğunu görebilirsiniz. Her geri çekildiğimizde bir önceki direnişe destek verdik…”

EXRD, yazı yazılırken 0,477078 dolardan el değiştiriyordu ve bu 30 günün en düşük seviyesi olan 0,1017 dolardan yaklaşık %500 artışa denk geliyor.

Akıllı sözleşme yeteneğine, merkezi olmayan oylamaya ve kendi kendini finanse eden bir hazineye sahip temel bir blok zinciri olan Energi (NRG) ile devam eden analist, altcoin’in önemli bir süre hareketsiz kaldıktan sonra patlamaya hazır olabileceğini söylüyor:

“Bence şimdi, Energi’den gelen pek çok temel unsurla, daha yükseğe çıkabileceği ve daha da yukarı tırmanmaya başlayabileceği ve hatta belki bir süre sonra ilk büyük boğa rallisini başlatabileceği aşamayı hazırlayabilir. Sessiz kalan, perde arkasında temelleri üzerinde çalışan bu oyunları bulmayı seviyorum.”

NRG, yazı yazılırken, 7 günün en düşük seviyesi olan 1,62 dolardan %49 artışla 2,76’ya ulaştı.

Son olarak Merten, nesnelerin internetine odaklanan açık kaynaklı dağıtılmış bir defter olan MIOTA’yı gündeme getiriyor. Analist, EXRD gibi MIOTA’nın da uzun bir birikim modelinde olduğunu söylüyor.

MIOTA şu anda 7 günün en düşük seviyesi olan 1.15 dolardan %21 artışla 1.36 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner