Yükleniyor...

Analiste Göre Para Altcoin’lere Akıyor ve Bu Kripto Para Birimi İlk 50’ye Girebilir

Anonim bir kripto para analistine göre, para altcoin'lere doğru kayıyor.

altcoin

Anonim bir kripto para analistine göre, para altcoin’lere doğru kayıyor.

Altcoin Psycho isimli Twitter hesabına göre yatırımcıların çoğu paranın altcoin’lere akacağının farkında değil. Yatırımcı, Akash Network’ün (AKT) piyasa değeri açısından çoğu coini geçeceğine inanıyor.

“Altcoin portföyümün en büyük kısmı Akash Network’ten oluşuyor. Şu an piyasa değeri açısından 220. sırada ama bana göre ilk 50’ye ulaşacak.”

Akash Network’ün 121 milyon dolarlık piyasa değeri ilk 50’ye girecekse, 1,2 milyar doları aşmalı. Altcoin’lerin getirilerine bakıldığı zaman, Altcoin Psycho yatırımcıları açgözlülük konusunda uyarıyor:

“Yatırımcılık alanındaki en büyük pişmanlığım, belli coin’deki yatırımımı artırmamam. Ama pişmanlıklar zamanla geçiyor ve genel olarak pişmanlığınız kârınızı almamak oluyor.”

Anonim analist ayrıca Crypto Messiah’ın bir uyarısına da atıfta bulunuyor. Messiah’a göre çoğu yatırımcı, altcoin’lerin yarattığı kârı almıyor ve bu yüzden batıyorlar.

“İnsanlara bunu söylüyorum ama benim deli olduğumu düşünüyorlar. Ben ve Messiah 2017’yi gördük. Şu an da farklı değil. Zamanlama konusunda yorum yapmıyorum ama düşüncelerinde haklı.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner