Yükleniyor...

Analistten ilgi gören tahmin: Bitcoin (BTC) kısa sürede yükselecek!

Popüler kripto para analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin'in (BTC) önümüzdeki birkaç hafta içerisinde 50 bin dolara ulaşabileceğini belirtti.

BTC boğa

Popüler kripto para analisti Michaël van de Poppe, Bitcoin’in (BTC) önümüzdeki birkaç hafta içerisinde 50 bin dolara ulaşabileceğini belirtti.

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), geçtiğimiz hafta yüzde 10’un üzerinde yükseliş yaşayarak heyecan yarattı. BTC, balinaların aktivitesindeki artan talebe rağmen 49 bin dolara ulaşamadı ve satış baskısıyla karşılaştı. 48 bin 800 dolara kadar yükseliş gerçekleştiren BTC, gün içerisinde 47 bin 800 dolara kadar geri çekildi.

BTC’nin geçtiğimiz hafta sergilediği performans, birçok kripto para yatırımcısında boğa koşusunu anımsattı. Kripto para analisti Michaël van de Poppe, BTC’nin 48 bin doların üzerine çıkmasına değindi. Analist Michaël van de Poppe, BTC için 50 bin doları işaret etti.

BTC yükseliş 50 bin dolar

Bitcoin (BTC) için beklentiler yüksek

Bitcoin (BTC), bir haftada 43 bin dolar seviyesinden 48 bin 800 dolara yükseliş gerçekleştirdi. Popüler kripto para birimi ikinci kez 49 bin doları test etse de yine başarılı olamadı ve düşüş yaşadı.

BTC’deki düşüş kripto yatırımcılarında tedirginlik yaratmadı. Kripto piyasası, BTC’nin yükselişini sürdürmesini bekliyor. Kripto para analisti Michaël van de Poppe, X platformu üzerinden yaptığı paylaşım ile BTC beklentisini dile getirdi.

Michaël van de Poppe, oldukça fazla beğeni alan ve yoğun ilgi gören paylaşımında, BTC’nin birkaç hafta içerisinde 50 bin dolara ulaşabileceğini belirtti.

Yaptığı grafik analizini paylaşan ünlü analist, BTC için 50 bin 610 dolara ve 51 bin 200 dolar direncine dikkat çekti. Bu bölgeleri yüksek aralık olarak işaretleyen Michaël van de Poppe, yükseliş potansiyeline değindi. Michaël van de Poppe, 38 bin dolar seviyesinde yer alan destek noktasını da analizde işaretledi. Bu bölge ise düşük aralık olarak belirtildi.

Michaël van de Poppe, BTC için 51 bin 200 doları tepe noktası olarak görürken, 38 bin doları dip seviye olarak görüyor. Analiste göre, BTC önce 50 bin doları aşacak ve bu noktada vereceği tepki ile sonraki fiyat hareketliliği ortaya çıkacak.

Tüm kripto sektörü, 63 gün sonra gerçekleşmesi beklenilen Bitcoin halving’ine odaklanmış durumda. Kripto yatırımcıları, halving dönemine girildiğini ve boğa koşusunun başlayabileceğini düşünüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner