Yükleniyor...

Anonim Stellar Balinaları Harekete Geçti, Büyük Miktarda XLM’yi Coinbase’e Taşıdı

Büyük kripto varlık işlemlerini izleyen Twitter botu Whale Alert, son yirmi dört saat içinde ABD merkezli en büyük kripto varlık işlem platformu Coinbase'in de dahil olduğu birkaç büyük miktarlı Stellar Lumens (XLM) transferini bildirdi.

anonim stellar balinalari harekete gecti buyuk miktarda xlmyi coinbasee tasidi

Büyük kripto varlık işlemlerini izleyen Twitter botu Whale Alert, son yirmi dört saat içinde ABD merkezli en büyük kripto varlık işlem platformu Coinbase’in de dahil olduğu birkaç büyük miktarlı Stellar Lumens (XLM) transferini bildirdi.

Stellar, Ripple Labs’in rakip şirketidir ve Ripple’ın ortak yaratıcısı ve eski baş teknoloji sorumlusu Jed McCaleb tarafından, diğer kurucu ortaklarla olan tutarsızlıklar nedeniyle Ripple’dan ayrıldıktan sonra 2014 yılında kurulmuştur. 

Anonim Balinalar 109.1 Milyon XLM Taşıdı

Whale Alert verilerine göre, son yirmi dört saat içinde büyük miktarda XLM taşıyan üç işlem gerçekleşti.

Kayıtsız sahipleri olan adresler arasında aktarılan en büyük XLM miktarı 51.460.570 oldu. Bu, mevcut döviz kurunda 19.684.672 dolara karşılık geliyor. 

Diğer iki işlem, Stellar Lumens’i bu yıl Nisan ayında doğrudan listeleme yoluyla Nasdaq’ta halka açılan ABD’deki en büyük kripto varlık işlem platformu olan Coinbase’e taşıdı. Aktarılan toplam XLM miktarı 41.455.529 dolara eşittir.

XLM %3 artarak 0.37 Dolardan İşlem Görüyor

CoinMarketCap ölçeğindeki 21. en büyük kripto varlık olan XLM, yayın saati itibariyle yaklaşık %3 artışla 0.37 dolardan işlem görüyor. 

16 Ağustos’ta XLM 0.39 dolar seviyesine yükseldi, ancak daha sonra 0.35 dolar seviyesine geri döndü. XLM’nin bu yıl ulaşmayı başardığı en yüksek fiyat, 16 Mayıs’ta 0.73 dolar oldu.

Ancak bu, 4 Ocak 2018’de ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.9381 doların yaklaşık %20 altındaydı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x