Yükleniyor...

Aralık Ayında En Çok Ziyaret Edilen Kripto Varlık İşlem Platformları

Aralık 2021’de kripto varlık işlem platformlarına gelen web trafiği açıklandı.

kriptoparaborsa 2048x1366 1

Aralık 2021’de kripto varlık işlem platformlarına gelen web trafiği açıklandı.

ICO Analytics’in yayınladığı SimilarWeb Aralık ayı verilerine göre kripto varlık işlem platformlarına gelen toplam trafik geçen aya göre %16 azaldı. Verilere göre Aralık ayında en çok ziyaret edilen kripto varlık işlem platformu zirvedeki yerini koruyarak Binance olurken, listedeki web trafiği en çok azalan platform %37 oranla Wazirx oldu.

Verilere göre, ilk 5’te yer alan kripto varlık işlem platformlarından Binance 156 milyon, Coinbase 85 milyon, gate.io 28 milyon, PancakeSwap 27 milyon ve Bybit 27 milyonluk ziyaret aldı. Binance’e yapılan ziyaretler Kasım ayına göre %17 oranında, Coinbase’inki %21, gate.io’nunki %27 oranında, PancakeSwap’ınki %23 oranında ve Bybit’inki %7 oranında düşüş yaşadı.

İlk 20’de yer alan kripto varlık işlem platformlarında ziyaret açısından Kasım ayına göre en çok yükselişe geçen kripto varlık işlem platformu %28’lik oranla WhiteBIT oldu. Onu %13 ile bitFler, %9 ile Huobi takip etti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner