Yükleniyor...

Arbitrum (ARB) çıkış yapmaya hazırlanıyor!

Uzun süredir 1 dolar etrafında hareketlilik sergileyen Arbitrum (ARB), son iki günde yüzde 7'lik yükselişe imza atarak potansiyel kırılıma yaklaştı.

Arbitrum ARB

Uzun süredir 1 dolar etrafında hareketlilik sergileyen Arbitrum (ARB), son iki günde yüzde 7’lik yükselişe imza atarak potansiyel kırılıma yaklaştı.

Kripto piyasası boğa yönlü ilerleyişini sürdürüyor. BTC’nin 39 bin dolar bandına yükselmesi, altcoin’leri tekrar atağa kaldırdı. BTC, geçtiğimiz hafta inişli çıkışlı bir grafik izledi. Bu nedenle altcoin’lerde geri çekilmeler görüldü. Özellikle majör coin’ler, BTC etmenli sakin fiyat grafiği izledi. Bu majörlerden birisi olan ARB, uzun süre boyunca 1 doların etrafında hareketlilik sergiledi.

1 dolar bölgesindeki sakinliğiyle dikkat çeken ARB, iki günde 7 oranında yükselerek önemli bir kırılımın eşiğine geldi. ARB, piyasa koşullarının pozitif kalması halinde 1,20 dolara yükselebilir.

Arbitrum (ARB) yükselişe geçebilir mi?

Popüler katman-2 projesi Arbitrum (ARB), 1 dolar bölgesinde uzun süre sakin kaldıktan sonra çıkış yapmaya hazırlanıyor. ARB, son iki günde yüzde 7 yükseldi.

ARB, Kasım ayında pozitif ilerleyen kripto piyasasına eşlik edemedi. Popüler kripto para birimi, 8 Kasım’da 1,22 dolar seviyesinden başladığı düşüşünü 22 Kasım’da 0,95 dolar bölgesinde tamamladı. Kasım ayının sonlarına doğru tekrar 1 doları geri alan ARB, 1 dolar bölgesinde sakin fiyat hareketliliği sergiledi. Tüm beklentilere rağmen bir türlü çıkış yapamayan ARB, Aralık ayına güçlü başladı.

ARB, Aralık ayı boyunca yüzde 7’lik yükseliş yaşadı. Popüler kripto para birimi 1 dolardan 1,0790 dolara yükseldi. Katman-2 projesi, son 24 saatte yüzde 12’lik hacim artışı yaşadı. ARB hacmi, son 24 saatte 219 milyon dolara ulaştı.

ARB Arbitrum

Popüler kripto para birimi, yüzde 7’lik yükselişiyle çıkışta. ARB, 1,05 doların üzerinde kalıcı olabilirse yükselişini sürdürebilir. ARB’nin önünde 1,0871 dolar bölgesi kritik bir direnç noktası olarak dikkat çekiyor. Bu noktanın aşılması halinde, satış bölgesi olarak da görülen 1,146 dolar ila 1,166 dolar bölgesi ön plana çıkabilir. Bu kutu, satış baskısını atlatabilirse potansiyel kırılımı tetikleyebilir ve ARB fiyatı yeniden 1,20 dolara yükselebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner