Yükleniyor...

Arbitrum (ARB) gemisi terk ediliyor: Zararına sattılar!

Piyasa koşullarından etkilenen ve projeye inancını yitiren Arbitrum balinaları, zararına ARB satışı yapmaya başladı.

arbitrum balinaları

Piyasa koşullarından etkilenen ve projeye inancını yitiren Arbitrum balinaları, zararına ARB satışı yapmaya başladı.

Ethereum’un yerini alacağı konuşulan projelerden birisi olan Arbitrum’da işler yolunda gitmiyor. Arbitrum, son günlerde fiyat tarafında yaşanılan kargaşa ortamı nedeniyle eleştiri oklarının hedefi haline geldi. Lookonchain, Arbitrum’un yerel token’ı olan ARB’de yaşananları mercek altına aldı.

Lookonchain verilerine göre, ARB balinaları ellerindeki varlıkları zararına satmaya başladı. Veriler, 7 balinanın toplam 8,15 milyon dolarlık zararı kabul ettiğini ortaya çıkardı. ARB’nin büyük cüzdanları, projeden uzaklaşmaya başladı.

Arbitrum’un (ARB) 7 balinası zararına satış yaptı!

Blockchain veri izleme platformu Lookonchain, son 30 saat içerisinde 7 balinanın Arbitrum’u (ARB) terk ettiğini ileri sürdü. Balinalar, ellerindeki ARB’leri zararına sattı. 7 balina, toplam 24,19 milyon dolara satın aldığı ARB’leri 16 milyon dolara sattı. Balinaların yapmış olduğu bu satış, ARB fiyatının düşmesinde de etkili oldu.

ARB Arbitrum

Lookonchain’in verilerine göre, 7 balinanın toplam zararı 8,15 milyon dolar seviyesinde. Balinalar, özellikle son günlerde yaşanan ARB düşüşünden ve yakın zamanda gerçekleşecek token kilit açılımlarından etkilenmiş görünüyor. Yakın zamanda Ethereum’un yerini alacağı konuşulan Arbitrum, bugünlerde ayakta kalma mücadelesi veriyor.

Lookchain, bir başka ARB verisi daha paylaştı. Bu veriye göre, Aave’de işlem yapan bir balina işlemlerinde terste kaldığı için ARB’lerini satmaya başladı. Balina, borcunu ödemek için elinde tuttuğu ARB’leri merkeziyetsiz borsadan Binance’e taşıdı.

Arbitrum (ARB)

Lookonchain, borcu için ARB’sini harcayan balinanın elinde halen daha 6,16 milyon dolarlık varlık bulunduğunu ifade etti. Yani ARB balinası, elindeki varlıkları satmaya devam edebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner