Yükleniyor...

Arizona Eyalet Senatörüne göre Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) Satın Almak Özgürlüğü Temsil Ediyor

Aşırı sağcı ABD'li bir politikacı, şimdi de kripto para birimleri hakkında açıklamalarda bulundu.

wendy rogers shib doge btc

Aşırı sağcı ABD’li bir politikacı, şimdi de kripto para birimleri hakkında açıklamalarda bulundu.

En büyük iki meme kripto para Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE), Amerikan siyasi söylemine nüfuz etti. Bir tweet’te Arizona Eyalet Senatörü Wendy Rogers, bu kripto paraları anlamadığını söylüyor ancak insanların istedikleri kripto para birimlerini satın alabilmeleri gerektiğini savunuyor.

İki popüler meme kripto para birimi hakkında konuşması, Rogers’ın geçen hafta Arizona’da Bitcoin’i yasallaştırmak için bir yasa tasarısı sunmasından sonra geldi. Pazartesi günü, seçim reddi hareketinin bir parçası olduğu ve manşetlere konu olan kışkırtıcı yorumlar yaptığı için ün kazanan Trump yanlısı Cumhuriyetçi, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin emlak vergilerinden muaf tutulmasını da önerdi.

Dışlanmış hisseden XRP topluluğunun üyeleri, Rogers’ın Twitter hesabına XRP mesajları göndermeye başladı. Politikacı, takipçilerine XRP’nin ne olduğunu da sordu. Beklendiği gibi bu tweet Bitcoin ve XRP savunucuları arasında bir başka tartışmayı ateşledi.

Zincir içi analist Dylan LeClair, XRP’yi “dolandırıcılık” olarak nitelendirdi.

Rogers, kripto para yatırımcılarını kazanmaya çalışan tek sağcı değil. Cumhuriyetçi Ohio Senatosu adayı Josh Mandel, dünyanın en büyük kripto para birimine verdiği desteği geçtiğimiz günlerde kabul etmişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner