Yükleniyor...

Arthur Hayes: “Bitcoin Hali Hazırda Dip Yaptı Ancak Hızlı İyileşme Beklemeyin”

Arthur Hayes, Bitcoin'in bu döngünün dibine ulaştığına inanıyor.

hayes

Arthur Hayes, Bitcoin’in bu döngünün dibine ulaştığına inanıyor.

BitMEX eski CEO’su Arthur Hayes, Bitcoin fiyatının hali hazırdaki döngünün sonuna ulaştığını belirtti. Bitcoin, Mayıs ayı başlarında Terra projesinin çöküşü sırasında 25.000 dolar seviyesine düştü.

Hayes, Bitcoin’in zaten dibe vurmuş olmasının, doğrudan 70.000 dolara fırlayacağı anlamına gelmediği konusunda boğaları uyardı. En iyi kripto para birimi şu anda tüm zamanların zirvesi olan 69.044 dolardan %56.75 düştü.

Bitcoin şu anda Bitstamp borsasında 29.890 dolardan işlem görüyor. Lider kripto para birimi şimdi art arda onuncu haftasını kırmızıda kapatmanın zirvesinde. Kısa süre önce iki yıl denetimli serbestlik cezasına çarptırılan Hayes, Bitcoin sahiplerinin sabırlı olması ve “önemli olana odaklanması” gerektiğini iddia ediyor. Birçoğunun şu anda zarar azaltma zihniyetinde olduğu göz önüne alındığında, traderların “etkileyici ayı piyasası rallilerine” hazırlıklı olmaları gerektiğine inanıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner