Yükleniyor...

Avalanche Yeni Bir Yükselişe Mi Hazırlanıyor?

Ayı piyasası kripto paralar ve yatırımcıları için zorlu geçmeye devam ederken Avalanche (AVAX) özelinde yapılan bir analiz, AVAX'ın bir yükselişe hazırlandığına işaret ediyor olabilir.

Avalanche Bir Yukselise Mi Hazirlaniyor

Ayı piyasası kripto paralar ve yatırımcıları için zorlu geçmeye devam ederken Avalanche (AVAX) özelinde yapılan bir analiz, AVAX’ın bir yükselişe hazırlandığına işaret ediyor olabilir.

Avalanche’taki bu olası yükseliş analizini gelin birlikte inceleyelim. Gelin, “Avalanche bir yükselişe hazırlık mı yapıyor?” sorusunun cevabını bulmaya çalışalım.

Avalanche’ta Yükseliş Sinyalleri

Yapılan bir analize göre AVAX’taki pivot yükseliş sinyalleri, Eylül’ün son iki haftasını yükselişle kapatan AVAX’ın yatırımcılarına biraz olsun rahatlama verebilir.

AVAX’taki son dört haftanın düşüşle geçmesi AVAX’taki yüksek seviyelerin kaybedilmesine sebep oldu.

avax grafik
AVAX’ın günlük grafiği

Yapılan analiz AVAX’ta yaşanan düşüşün en az yüzde 10’luk bir yükseliş başlatmasına neden olacağını öngörüyor.

Bu süreçte AVAX’ın en düşük fiyatı 16,47 dolar olarak görüldü ve fiyat mevcuttaki kısa vadeli destek bölgesine girdi.

Fiyatın Temmuz başlarında bu aralıkta seyretmesi bir alım fırsatı olarak yorumlandı. Aynı bölge Eylül ayının üçüncü haftasında da test edilmişti. Bu destek seviyesi hala güçlü duruyor. Bütün bu sebeplerle fiyat mevcut kısa vadeli desteğe tekrar gelmeden önce yüzde 10’luk bir yükseliş başlatabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner