Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Ayı Kış Uykusundan Uyandı, Bitcoin 9.000 Doların Ortalarına Kadar Düşebilir!

Ayı Kış Uykusundan Uyandı, Bitcoin 9.000 Doların Ortalarına Kadar Düşebilir!

ABONE OL:google-news

Haziran ayının son günlerinde 13.880 dolara kadar çıkan Bitcoin, o günden bu yana analistlerin adını “düzeltme” olarak koyduğu düşüş eğiliminde. En büyük kripto para birimi haberi hazırladığımız sırada 10.482 dolardan el değiştiriyordu.

Bitcoin’deki mevcut görünüme ilişkin değerlendirmelerde bulunan popüler kripto para analisti Josh Rager, ayının kuş uykusundan uyandığını ve günlük veya haftalık kapanışta 10.577 doların altındaki bir kırılmanın 9.000 doların ortalarına geri çekilmeyi daha mümkün hale getireceğini ifade etti.

Böylesi bir düşüşün kısa vadedeki eğilimin değiştiğinin bir işareti olabileceğini belirten analist, Bitcoin‘in halen boğa piyasasında olduğunun da altını çiziyor.

Tüm bunlarla birlikte, Hazirana yının sonlarında Bitcoin’in yükselmesinde katalizör görevi gören Libra’yla ilgili önümüzdeki günlerde birtakım önemli gelişmeler yaşanacak. Facebook’un Bankacılık Komitesi ve Finansal Hizmetler Komitesi önünde Libra’yla ilgili olarak Salı ve Çarşamba günü ifade verecek.

20 Temmuz’da ise Bakkt, fiziksel teslimli Bitcoin vadeli işlem sözleşmeleri için testlerine başlayacak.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar