Yükleniyor...

Ayı Kış Uykusundan Uyandı, Bitcoin 9.000 Doların Ortalarına Kadar Düşebilir!

Haziran ayının son günlerinde 13.

Bitcoin 1

Haziran ayının son günlerinde 13.880 dolara kadar çıkan Bitcoin, o günden bu yana analistlerin adını “düzeltme” olarak koyduğu düşüş eğiliminde. En büyük kripto para birimi haberi hazırladığımız sırada 10.482 dolardan el değiştiriyordu.

Bitcoin’deki mevcut görünüme ilişkin değerlendirmelerde bulunan popüler kripto para analisti Josh Rager, ayının kuş uykusundan uyandığını ve günlük veya haftalık kapanışta 10.577 doların altındaki bir kırılmanın 9.000 doların ortalarına geri çekilmeyi daha mümkün hale getireceğini ifade etti.

Böylesi bir düşüşün kısa vadedeki eğilimin değiştiğinin bir işareti olabileceğini belirten analist, Bitcoin’in halen boğa piyasasında olduğunun da altını çiziyor.

Tüm bunlarla birlikte, Hazirana yının sonlarında Bitcoin’in yükselmesinde katalizör görevi gören Libra’yla ilgili önümüzdeki günlerde birtakım önemli gelişmeler yaşanacak. Facebook’un Bankacılık Komitesi ve Finansal Hizmetler Komitesi önünde Libra’yla ilgili olarak Salı ve Çarşamba günü ifade verecek.

20 Temmuz’da ise Bakkt, fiziksel teslimli Bitcoin vadeli işlem sözleşmeleri için testlerine başlayacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner