Yükleniyor...

Az Bilinen Bu Kripto Para Birimi Piyasa Kötü Durumdayken Dahi Yükselişini Sürdürdü ve ATH Belirledi

Az bilinen bir kripto para birimi parabolik bir yükselişte ve uzun süreli piyasa çapındaki düzeltmeye rağmen tüm zamanların en yüksek seviyelerini kaydediyor.

altcoin qnt quant

Az bilinen bir kripto para birimi parabolik bir yükselişte ve uzun süreli piyasa çapındaki düzeltmeye rağmen tüm zamanların en yüksek seviyelerini kaydediyor.

CoinMarketCap’e göre, söz konusu altcoin Quant (QNT), yedi günün en düşük seviyesi olan 45.23 dolardan dün 104.41 dolara çıkarak tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi. Meteorik yükseliş, sadece bir haftada %130’luk bir artışı temsil ediyor. Quant, “Overledger Ağı” dediği şeyi kullanarak diğer tüm blok zincirlerini küresel ölçekte köprülemeyi ve birbirine bağlamayı amaçlayan bir ağdır. Projeye göre, ağları tüm dijital ekonomi için ekosistem işlevi görmeyi hedefliyor.

Yeni bir tweet’te, popüler kripto analisti Credible Crypto, QNT’ye ağırlık vererek, pazarın geri kalanı konsolide olurken bireysel altcoin’lerin yukarı doğru fırlamasının ne kadar olağandışı olduğuna dikkat çekiyor. Anonim trader’a göre QNT, altcoin piyasasından gelecek daha fazla şeyin işareti olabilir.

“Altcoin’ler genellikle bir ayı piyasasının ortasında tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmıyor. Evet, bazı istisnalar vardı, ancak çoğu bunu başaramadı. Çoğu altcoin, BTC’nin ATH’sine ulaşmasından sonraki 30 gün içinde zirveye ulaştı ve ardından bozuldu ve bir daha toparlanamadı. Altcoin’lerin QNT’yi takip ettiğini gördüğümüzden şüpheleniyorum.”

Credible Crypto, QNT’nin yükselişinin kripto piyasalarının gerçekten bir ayı piyasasına girmediğini gösterdiğini iddia ediyor:

“QNT yeni tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı. Ayı piyasasında olmadığımıza dair bir işarete ihtiyacınız olursa – işte burada. Alternatifler, bir ayı piyasasının ortasında tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmıyor. Bahse girerim, bu düzeltmeden toparlanmaya başladığımızda, diğer alternatiflerden çok daha fazlasını göreceğiz.”

Quant o zamandan beri geri çekildi ve şu anda 78.77 dolardan işlem görüyor. Kripto para birimi 2021’i 11.04 dolardan açtıktan sonra bugüne kadar %700’ün üzerinde arttı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner