Yükleniyor...

Bakkt, Müşterilerine Daha İyi Bir Kripto Deneyimi Sunmak İçin Valliant Bank ile İş Birliği Yapıyor

Bakkt, müşterilerine kusursuz bir kripto deneyimi sunma maksadıyla finansal hizmetler sunan Valliant Bank ile iş birliği yaptı.

bakkt

Bakkt, müşterilerine kusursuz bir kripto deneyimi sunma maksadıyla finansal hizmetler sunan Valliant Bank ile iş birliği yaptı.

Bugün gerçekleştirilen basın açıklamasına göre Valliant Bank, müşterilerin bankanın dijital bankacılık altyapısındaki Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve diğer altcoinleri Bakkt aracılığıyla kolayca satın almaların, satmalarına ve tutmalarına olanak tanıyacak.

Bakkt’ın bu ortaklıktaki amacı, yeni kripto para yatırımcılarının önünü açmak ve işlemleri daha kolay hale getirmek.

Valliance Bank Başkanı ve COO’su Alicia Wade, kriptolara ilgi gösteren müşterilerin sayısının arttığını söyledi. Wade ayrıca Bakkt bağlantılı kripto programının, müşterilerinin dijital varlık işlemlerini sorunsuz bir biçimde yapmasına olanak sağlayacağını ifade etti:

“Temel bankacılık platformu sağlayıcımız Bakkt’ı tavsiye etti. Bakkt ile ortaklık kurarak, kriptolara ilgisi olan müşterilerimize modern ve uyumlu finansal çözümler sunmak için yeni ve dinamik bir fırsatın kapısını açıyoruz”

Bakkt yöneticisi de şu ifadeleri kullandı:

“Kripto geniş kitlelere ulaştı ancak birçoğu hala nasıl başlayacağından emin değil. Yatırımcılar zaten güvendikleri bir kurumdan uygun bir giriş noktası arayışında”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner