Yükleniyor...

Balinalar Düşüş Sırasında Shiba Inu (SHIB) Satın Aldı

Shiba Inu balinaları, meme token üzerindeki son fiyat hareketiyle ilgilenmiyor ve daha fazlasını satın alıyor.

shib balinasi

Shiba Inu balinaları, meme token üzerindeki son fiyat hareketiyle ilgilenmiyor ve daha fazlasını satın alıyor.

Shiba Inu’nun (SHIB) son zamanlarda geri çekilmesi bazı trade topluluklarında endişelere yol açmış olabilir ancak watcher.guru’ya göre balinalar olarak da bilinen büyük kripto para piyasası oyuncuları son fiyat hareketinden rahatsız görünmüyor.

Balinalar Satın Alıyor

Balina adreslerinin ortalama satın alma miktarı 1 milyon dolarda kalıyor. Ortalama satın alınan token sayısı ise 20 milyar. Balinalar, 28 Ekim’den itibaren her dipten sonra sürekli olarak daha fazla SHIB token’ı ekledi.

Piyasadaki fiyatları kontrol edenler ve trendin yönünü değiştirebilenler büyük trader’lar ve yatırımcılar olduğundan, artan balina sayısı genellikle bir varlık için iyi bir işaret olarak kabul edilir.

Yine de balinalardan gelen hemen hemen her satış hacmi fiyatı düşürebilir veya güçlü bir düzeltmeye neden olabilir. Perakende trader’lardan gelen satış baskısı genellikle kripto para piyasasındaki düzeltmenin ana yakıtıdır. Küçük (perakende) cüzdanların payı bir kez düştüğünde, şu anda SHIB grafiğinde görülebilen satış genellikle soğur.

Son 24 saatte, SHIB fiyatı %13 arttı, ancak hemen ardından %5 oranında geri çekildi. Geçen hafta, tokenin fiyatı ortalama %30’dan %10’a düşen volatiliteye kıyasla çok fazla değişmedi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner