Yükleniyor...

Balinalar Ether ve XRP biriktirirken, borsalardan 1 milyar dolarlık BTC çekildi!

Kripto analisti, son iki haftada borsalardan 1 milyar dolarlık Bitcoin çekildiğini söyledi.

whale

Kripto analisti, son iki haftada borsalardan 1 milyar dolarlık Bitcoin çekildiğini söyledi.

Analist Ali Martinez, X üzerinden yaptığı açıklamada, yatırımcıların büyük miktarlarda BTC çektiğini belirtirken, balinaların Ether ve XRP biriktirdiğini vurguladı.

“Son iki hafta içinde tanınmış kripto borsalarından yaklaşık 1 milyar dolar değere sahip 25.000 BTC çekildi.”

Martinez, kripto para balinalarının Ether’e daha fazla ilgi gösterdiğini kaydetti. Paylaşılan verilere göre derin cüzdana sahip yatırımcıların Ether biriktirmesi, potansiyel bir yükselişin yaşanabileceğini gösteriyor.

“Balinalar, dokuz aydan beri ilk kez art arda dokuz gün boyunca Ether biriktirme çılgınlığı yaşıyor. Artan satın alma baskısı, Ether’in fiyat hareketinin yukarı çıkması için güçlü bir sinyal olabilir.”

XRP ile ilgili de konuşan Martinez, balinaların milyonlarca dolarlık satın alım yaptığını ifade etti.

“Zincir içi veriler, XRP balinalarının geçen hafta yaklaşık 11 milyon XRP satın aldığını gösteriyor. Bu da yaklaşık 6,82 milyon dolar değerinde.”

Ether, yazı kaleme alındığı sırada CoinMarketCap verilerine göre 2,005 dolar üzerinden işlem görürken, XRP 0,59 dolar üzerinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner