Yükleniyor...

Balinalar Shiba Inu (SHIB) ve FTX Token (FTT) Tutmaya Devam Ediyor

WhaleStats'tan elde edilen verilere göre en büyük 1000 Ethereum (ETH) balinası, son zamanların en popüler meme coin'lerinden Shiba Inu (SHIB) ve FTX borsasının token'ı FTX Token (FTT) tutmaya devam ediyor.

eth balinalari ftx shib

WhaleStats’tan elde edilen verilere göre en büyük 1000 Ethereum (ETH) balinası, son zamanların en popüler meme coin’lerinden Shiba Inu (SHIB) ve FTX borsasının token’ı FTX Token (FTT) tutmaya devam ediyor.

WhaleStats’a göre balinalar Ethereum haricinde cüzdanlarında en çok FTX Token tutuyor. FTT’yi ise SHIB izliyor. Bu cüzdanlarda yer alan diğer kripto paralar ise sırasıyla şu şekilde: USDC, USDT, OKB, BEST, MANA, WBTC, CRO, MATIC, BTR, GALA, LINK, SAND, FTM.

Ekran Resmi 2022 02 13 10.22.20

WhaleStats’a göre son 24 saatte balinalar tarafından en çok trade yapılan token ise MATIC oldu. Yine son 24 saatte balinalar sırasıyla en çok USDT, ETH, USDC, MATIC, SLP alırken; USDT, BUSD, ETH, MATIC, USDC, YFI, SHIB, FTM, SAND ve ENJ sattı.

Balinalar son 7 günde ise ETH, USDC, USDT, WETH, BUSD, MATIC, GUSD, FTM, MIM ve MANA aldı.

Ekran Resmi 2022 02 13 10.25.46

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner