Yükleniyor...

Beşiktaş, Kripto Varlık Platformu Rain İle Sponsorluk Anlaşması İmzaladı

Beşiktaş, kripto varlık platformu Rain ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

besiktas rain

Beşiktaş, kripto varlık platformu Rain ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Anlaşmaya göre Rain, Güney Tribün Sponsorluğu ve gelecek 2 sezonu kapsayan forma göğüs sponsorluğu karşılığında Beşiktaş’a 12 milyon 250 bin Euro ödeyecek.

Türkiye piyasasına yeni giriş yapan kripto para borsası Rain sponsorluk için Türkiye’nin köklü spor kulüplerinden Beşiktaş‘a sponsor oldu. Sponsorluğun miktarı 14 milyon dolar olarak açıklandı.

Beşiktaş’ın Resmi Göğüs Sponsoru Rain Oldu

Ekran goruntusu 2022 03 16 123657

Sponsorluk lansmanında konuşan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, konu hakkında şu açıklamalarda bulundu;

“Rain bizim göğüs sponsorumuz. Bunlardan iki yıl boyunca onlarla birlikte olacağız. Türbinlerimizden birtaneminin isim hakkında Rain’e vştu;erdik. Sahamızda Rain adını taraflarımız ile sık sık görecek. Uluslararası bir firma olması ve marka değerinin yüksek olması, beşiktaşın marka değeri için önemlidir. Beşiktaş’ın da Rain’e marka değeri olarak çok şey katacağını düşünüyorum. İki marka da oldukça kıymetli, iki marka da bu ortaklıkla birlikte daha da ileriye gidecek. Ancak önemli olan bunun da ilerisine giderek, değerli Rain’le birlikte daha uzun süre iş birlileri yapabilir. Umut ediyorum ki Rain ile uzun süre çalışacağız.”

Rain Kurcu Ortağı AJ Nelson ise şöyle konuştu;

“Beşiktaş en eski markalaran birisi. İstanbulun en büyük kulüplerinden birisi. bir partner olarak beşiktaş ile çok güzel planlarımı var.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner