Yükleniyor...

Bexplus’ta Çift Mevduat ve Vadeli İşlem Sözleşmelerinde 100x Kaldıraç ile EOS, XRP, ETH, BTC ile İşlem Yapın (Sponsorlu)

Bitcoin'in fiyatı bir süre sabit kaldı ve son zamanlarda 30.

pasted image 0

Bitcoin’in fiyatı bir süre sabit kaldı ve son zamanlarda 30.000 dolardan 43.000 dolara yükseldi. Federal Rezerv toplantısının 2023’te faiz oranlarını iki kez artırmaya karar vermesi gibi birden fazla olumsuz haberden etkilenmesine rağmen, Mayıs ayından bu yana farklı ülkelerden Bitcoin işlemlerine ilişkin sıkı düzenlemelerin gelmesiyle kripto para birimleri dayanıklılığını korumaya devam etmektedir. Bitcoin ağındaki aktif adreslere göre, Bitcoin’in mevcut yükseliş eğilimi hala güçlü.

Şu an itibariyle, Bitcoin ağındaki aktif adreslerin sayısı, Haziran başında 715.000 gibi düşük bir seviyeden 1 milyona geriledi. Nisan ortasındaki 1,4 milyonluk yüksek seviyenin hala oldukça altında. Bununla birlikte, aktivite genellikle BTC fiyatı ile ilgili olduğundan, on günlük artışı yine de yükseliş olarak değerlendirebilir. Genel kural, blok zincirini ne kadar çok kullanıcı kullanırsa, performansın o kadar artacağını gösterir.

Genel olarak, mevcut piyasa Bitcoin yükseliş gelişimi konusunda iyimser. Ancak boğa piyasasına girmeden önce Bitcoin, piyasa düzeltmesi nedeniyle kısa vadeli düşüşler yaşayabilir.

Yüksek risklere rağmen, oynaklık, insanların kripto para piyasasına girmesi için bir fırsat da olabilir. Şu anda, Bitcoin’in yükseliş trendi güçlü. Kripto para piyasasına katılmak, profesyonel bir ticaret platformu seçmek ve kaldıracın akıllıca kullanılması size büyük kar marjları getirecektir. Bexplus sizin için iyi bir seçim olacaktır.

Bexplus, kullanıcıların kripto para birimi endüstrisi ile güncel kalmasına yardımcı olmak için XRP fiyat tahmini, 2025 Bitcoin fiyat tahmini ve EOS fiyat tahmini sunar. 

En İyi Strateji

FUD zamanlarında belki Çin’e bakabiliriz. Çince’de kriz kelimesi iki karakterden oluşur. İlk karakter tehlike anlamını taşırken, ikincisi fırsatı temsil eder. Spot yatırımcılar satıştan zarar görürken, vadeli işlem ticareti yapan yatırımcılar Bitcoin açığa çıkarmak için iyi fırsatlar gördü. Vadeli işlem ticaretinde, yatırımcılar kriptoları kısa veya uzun tutabilir ve fiyat farklılıklarından para kazanabilir. Ek olarak, risklerini artırmak için brokerler tarafından sunulan kaldıracı kullanabilirler. Vadeli işlemlerde, her dalgalanma kar elde etmek için bir fırsattır.

Nasıl olduğunu görelim:

Adım 1: BTC’nin şu anki fiyatı 31.000 dolar. Fiyatın düşeceğini düşünüyorsanız 0,01 BTC ile kısa pozisyon açabilirsiniz. Şimdi 0,01 BTC çok fazla görünmeyebilir ancak 100x kaldıraç ile 1 BTC değerinde bir kontrat açabilirsiniz. 

Adım 2: BTC’nin fiyatı 30.000$’a düştüğünde pozisyonu kapatırsınız.

Kâr: (31.000$-30.000$)*1 BTC/30.000$=0.033 BTC.

Bexplus, BTC, ETH, LTC, EOS, XRP, vb. gibi çeşitli ticaret çiftlerinde 100 kat kaldıraç vadeli işlem ticareti sunan lider bir kripto para ticaret platformudur. Yayılma yok, KYC gereksinimi yok, para yatırma ücreti yok, Bexplus ABD, Japonya, İran ve Sudan dahil dünya çapındaki müşteriler tarafından güveniliyor.

Vadeli işlem ticaretinin yanı sıra, Bexplus, yıllık %21’e kadar faizli bir faiz cüzdanı sunar. Ticareti bir süreliğine durdurmak ve fırtınanın geçmesini beklemek istiyorsanız, Bexplus cüzdanı servetinizi büyütmek için iyi bir yol olacaktır.

10 BTC’li Demo Hesap

Becerilerinizi geliştirmenin pratik yapmaktan daha iyi bir yolu var mı? Tüccarların herhangi bir risk almadan istedikleri kadar pratik yapabilmeleri için demo hesapta 10 adet yenilenebilir BTC bulunmaktadır. Ayrıca demo hesabı ile piyasayı analiz etmeyi ve araç setini kullanmayı öğrenebilirsiniz. 

Akıllıca İşlem Yapmanıza Yardımcı Olacak En İyi Mobil Uygulamalar

Bexplus mobil uygulaması, App Annie’de 56 ülkede Bitcoin ticaretiyle ilgili anahtar kelime arama sonuçlarının ilk 5’inde yer alıyor. Bu tam özellikli uygulama, bilgisayar kullanırken aynı deneyimi size sunar, ancak çok daha kullanışlıdır. Bexplus mobil uygulaması, sizi herhangi bir büyük piyasa hareketinden haberdar etmek için 7/24 piyasa bildirimine sahiptir. Tüm verilere ve varlıklara Windows, Macbook, Android telefonlar, iPhone’lar ve tabletler dahil olmak üzere her türlü cihaz üzerinden erişilebilir.

Apple App Store ve Google Play’deki uygulamaları indirin.

Kârınızı En Üst Düzeye Çıkarmanıza Yardımcı Olacak %100 Bonus

Çifte mevduat, çifte kar. Kullanıcılar, Bexplus’taki her para yatırma işlemi için %100 para yatırma bonusu alabilirler. 1 BTC yatırırsanız, hesabınıza 2 BTC yatırılır ve bonus ile elde edilen karlar çekilebilir. 

Para kazanma yolculuğuna başlamak için şimdi kaydolun.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner