Yükleniyor...

Billium, Copy Trade Platformunu Başlattı

Billium, profesyonel yatırımcıların kopya alım satımları ile platformu başlattı.

photo 2022 05 25 16 16 01

Billium, profesyonel yatırımcıların kopya alım satımları ile platformu başlattı.

Ticarette yeterli deneyim kazanmamış olanlar için, yeni başlayanların profesyonel tüccarların pozisyonlarını doğrudan kopyalayabilecekleri kopya ticaret (copy trade) işlevine sahip bir kripto borsası kullanmaları uygun olacaktır. Billium da bunu sağlamayı amaçlıyor.

Bu teknoloji, yetkin ticareti izlemenize, deneyim kazanmanıza ve aynı zamanda ilk para yatırma işlemini hızlandırmanıza olanak tanır. Site, tüm en iyi kripto borsalarından likidite topladığı için kayma sorunu olmayacak. Yerinde alım satıma ek olarak, optimal kaldıraç yardımıyla – x5’e kadar karları artırabileceğiniz marj ticareti de sunulmaktadır. Ayrıca platformun açılmasıyla gerçekleşecek olan BILT (Billium Token) tokenın ön satışına da katılabilirsiniz. Banka kartlarından bakiye ikmali mevcuttur ve sorun olması durumunda platform ödeme sistemini kullanabilirsiniz. Billium, kripto para birimleri için sadık ve güvenli bir merkez olan BAE’de kayıtlıdır, bu nedenle fonların aniden bloke edilmesi kullanıcıları tehdit etmez. İşlem şüpheli hale gelirse, tutarın sahiplerine iade edilmesi garanti edilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner