Yükleniyor...

Binance, Binance Bridge’in 2.0 Sürümünü Başlattığını Duyurdu

Kripto para borsası Binance, BNB Chain'i diğer ağlara bağlayan çapraz zincir protokolü Binance Bridge 2.

binance

Kripto para borsası Binance, BNB Chain’i diğer ağlara bağlayan çapraz zincir protokolü Binance Bridge 2.0’ın ikinci sürümünü yayınladı.

Binance Bridge 2.0, farklı blockchain’ler arasında birlikte çalışabilirliği geliştirerek neredeyse tüm Ethereum yerel token’larını destekleyecektir. Kullanıcıları Binance uygulaması aracılığıyla hem geleneksel merkezi finansa (CeFi) hem de merkezi olmayan finansa (DeFi) erişebilecek.

Bir öncekinden daha farklı bir biçimde tasarlanan blockchain köprüsü Ethereum’dan BNB Smart Chain’e BTokens olarak listelenen ve seçilen listelenmemiş tokenları köprülemek için yeni bir mekanizma sunar. Wrapped token’lar, DeFi, blockchain oyunları, metaverse ve daha fazlasını keşfetmek maksadıyla BNB Chain ekosistemiyle birlikte kullanılabilir.

Binance, büyük bir blockchain altyapı sağlayıcısı olma hedefinin bir parçası olarak Katman 1 ağının ismini BNB Chain olarak değiştirdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner