Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Borsaları Binance Bir Süre Bakım Modunda Kaldı, Kullanıcılar Tepki Gösterdi!

Binance Bir Süre Bakım Modunda Kaldı, Kullanıcılar Tepki Gösterdi!

ABONE OL:google-news

Dünyanın en büyük Bitcoin ve kripto para borsalarından birisi olan Binance, bu sabah saatlerinde birçok sorunla boğuştu. Binance yaşanan bir sıkıntıdan ötürü sistemi bakıma almak durumunda kaldı. Bu da kullanıcıların tepkisini çekti. Sorun daha sonra giderildi.

Binance sabah 6 gibi “Geçici Sistem Bakım Bildirimi”nde bulunarak, borsanın bakıma alındığını duyurdu. Bu sırada sadece Binance Vadeli İşlemlerde alım satım, bakım dönemi boyunca etkilenmeden devam etti. Onun dışında para yatırma, para çekme ve gibi temel fonksiyonlar devre dışı bırakıldı.

Kullanıcıların sabaha karşı Binance’e erişim sorunu yaşadıklarını vurgulamasının ardından soruna müdahale edilmeye başlandı. Binance CEO’su Changpeng Zhao, bir hafıza sorunu yaşadıklarını belirterek fonların tamamen güvende olduğunu açıkladı. Bir süre sonra ise bakımın tamamlandığı duyuruldu.

Kullanıcılar Tepkili!

Binance’in böyle bir sorunla yüzleşmesinin ilk olmadığını belirten kullanıcılar bu duruma ciddi tepki gösterdi. Öyle ki Binance Twitter’da trend topic olmayı başardı. Binance hakkında 29.400 tweet atıldı.

Ekran Resmi 2021 02 11 08.51.14

Kullanıcılar özellikle boğa sezonu olarak adlandırdıkları böylesi bir dönemde bu tip aksaklıkların büyük zararlar verebileceğini savundu. Binance, en son da Tesla’nın 1.5 milyar dolarlık Bitcoin (BTC) yatırımı yaptığını açıklamasının ardından erişim sorunları yaşamıştı.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar