Yükleniyor...

Binance Bir Süre Bakım Modunda Kaldı, Kullanıcılar Tepki Gösterdi!

Dünyanın en büyük Bitcoin ve kripto para borsalarından birisi olan Binance, bu sabah saatlerinde birçok sorunla boğuştu

binance 1

Dünyanın en büyük Bitcoin ve kripto para borsalarından birisi olan Binance, bu sabah saatlerinde birçok sorunla boğuştu. Binance yaşanan bir sıkıntıdan ötürü sistemi bakıma almak durumunda kaldı. Bu da kullanıcıların tepkisini çekti. Sorun daha sonra giderildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Binance sabah 6 gibi “Geçici Sistem Bakım Bildirimi”nde bulunarak, borsanın bakıma alındığını duyurdu. Bu sırada sadece Binance Vadeli İşlemlerde alım satım, bakım dönemi boyunca etkilenmeden devam etti. Onun dışında para yatırma, para çekme ve gibi temel fonksiyonlar devre dışı bırakıldı.

Kullanıcıların sabaha karşı Binance’e erişim sorunu yaşadıklarını vurgulamasının ardından soruna müdahale edilmeye başlandı. Binance CEO’su Changpeng Zhao, bir hafıza sorunu yaşadıklarını belirterek fonların tamamen güvende olduğunu açıkladı. Bir süre sonra ise bakımın tamamlandığı duyuruldu.

Kullanıcılar Tepkili!

Binance’in böyle bir sorunla yüzleşmesinin ilk olmadığını belirten kullanıcılar bu duruma ciddi tepki gösterdi. Öyle ki Binance Twitter’da trend topic olmayı başardı. Binance hakkında 29.400 tweet atıldı.

Ekran Resmi 2021 02 11 08.51.14

Kullanıcılar özellikle boğa sezonu olarak adlandırdıkları böylesi bir dönemde bu tip aksaklıkların büyük zararlar verebileceğini savundu. Binance, en son da Tesla’nın 1.5 milyar dolarlık Bitcoin (BTC) yatırımı yaptığını açıklamasının ardından erişim sorunları yaşamıştı.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x