Yükleniyor...

Binance Bu Altcoin’i Listeleyeceğini Açıkladı, Fiyat Arttı!

Dünyanın en büyük borsalarından Binance, bugün yaptığı açıklamayla Kadena'yı (KDA) listeleyeceğini duyurdu.

kadena kda binance

Dünyanın en büyük borsalarından Binance, bugün yaptığı açıklamayla Kadena’yı (KDA) listeleyeceğini duyurdu. Bu duyurunun ardından piyasa değerine göre 82. sırada bulunan kripto para yükseliş yaşadı.

Binance’ten yapılan açıklamaya göre KDA, TSİ 14:30’da listelenecek. Borsa KDA/BTC, KDA/BUSD ve KDA/USDT ticaret çiftleri için alım satımı açacak. Kullanıcılar şu anda hali hazırda trade’e hazırlık olarak KDA yatırmaya başlayabilir. KDA için para çekme işlemleri ise 12 Mart 14:30’da açılacak.

Binance’in açıklamasının ardından KDA son 1 saatte %7.9 , son 24 saatte ise %20 oranında yükseliş yaşadı.

Kadena (KDA) nedir?

Kadena bir Proof of Work (PoW) blok zinciridir. Kadena, yerleşik otomatik denetime sahip güvenli bir akıllı sözleşme dili olan “Pact” adlı akıllı sözleşme dilini kullanır. KDA, ağın işlem ücretlerini ödemek için kullanılmak üzere tasarlanmış yerel hizmet tokenıdır. Kadena’nın genel blok zinciri, güvenlik ve verim sağlayan bir protokol olan Chainweb’i çalıştıran örgülü, yüksek verimli bir Proof of Work sistemidir. Kadena ağı, kamusal uygulamaları, özel blok zincirleri ve diğer birlikte çalışabilir zincirleri tek bir yerde birleştirecek ve trafiği Kadena genel zincirinin kalbindeki yüksek bant genişliğine sahip bilgisayara yönlendirecektir.


Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner