Yükleniyor...

Binance CEO’su, Brezilya’da Banka ve Ödeme İşlemcisi Satın Almak İstedikleri Söyledi

Binance CEO'su Changpeng Zhao'ya göre şirket, Brezilya'daki konumunu güçlendirmeye ve yerel düzenlemelere uymak için adımlar atacak.

cz

Binance CEO’su Changpeng Zhao’ya göre şirket, Brezilya’daki konumunu güçlendirmeye ve yerel düzenlemelere uymak için adımlar atacak.

Zhao, bugün gerçekleştirdiği açıklamada, borsanın Brezilya’da banka ve ödeme işlemcileri satın almak istediğini dile getirdi.

Rio de Janeiro’da düzenlenen bir Ethereum topluluk etkinliği EthereumRio’da söz alan Zhao, Brezilya’daki 100 kişilik ekiplerini de güçlendirmek istediklerini belirtti.

CEO’nun açıklamaları, Binance’in Brezilya menkul kıymetler aracı kurumu Sim;paul Investimentos’u satın almak için bir Mutabakat Zaptı (MoU) imzalamasının ardından geldi.

Zhao’ya göre borsa, kripto endüstrisinin gelişimini “sağlıklı ve işbirlikçi bir şekilde” teşvik etmenin yollarını bulmak için düzenleyiciler ve devlet kurumlarıyla yakın bir şekilde çalışmayı planlıyor.

Zhao, Brezilya’ya yaptığı ziyarette Brezilya’nın São Paulo eyaleti valisi João Dória da dahil olmak üzere düzenleyiciler ve politikacılarla bir araya geldi.

Brezilya’da bekleyen mevzuat, kripto borsalarının lisanslanmasını ve ayrıca yerel bir ofis açılmasını veya mevcut bir operatörün satın alınmasını gerektirecek.

Binance CEO’su, şirketin kripto dışı sektörlerde de daha fazla şirket satın almayı planladığını söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner