Binance Coin Kaç TL Oldu? Güncel BNB Fiyatı

Bugün 1 Binance Coin ne kadar1 Binance Coin kaç TL oldu? 1 BNB kaç TL‘ye karşılık geliyor? Güncel Binance Coin (BNB) fiyat bilgisine detaylı verilerle anlık olarak bu sayfadan ulaşabilir, piyasaları yakından takip edebilirsiniz.

1 Binance Coin (BNB) 231.37 TL TL
1 Binance Coin (BNB) 30.30 $ Dolar
1 Binance Coin (BNB) 25,56 Euro
Fiyattaki Değişim (24s) -0.27%
Binance Coin Hacmi (24s) 516,462,433 $ Dolar
Binance Coin’in Piyasa Değeri 4,469,658,613 $ Dolar

Serbest piyasada 1 Binance Coin fiyatı 231.37 TL TL‘dir. Ayrıca 1 Binance Coin 30.30 $ dolardır. 1 Binance Coin karşılığında 231.37 TL Türk Lirası veya 30.30 $ dolar alınabilmektedir.

Binance Coin fiyatı son 24 saatte -0.27% değişim ile şu anda 231.37 TL TL‘den işlem görmektedir. Son 24 saatteki Binance Coin hacmi ise 516,462,433 $ dolar ve kripto para biriminin toplam piyasa değeri 4,469,658,613 $ dolardır.

Binance Coin (BNB) Fiyat Hesaplayıcı

Binance Coin (BNB) Fiyat Grafiği

Sorumluluk Reddi Beyanı: Veriler kripto para borsaları tarafından sağlanmaktadır ve kripto para borsalarının veya veri sağlayıcılarımızın belirttiği şekilde gecikmeli olabilir. Coinkolik herhangi bir verinin doğruluğunu kontrol etmez ve bu konudaki her türlü yükümlülüğü reddeder.

Binance Coin (BNB) Nedir?

Binance Coin (BNB), Malta merkezli dev kripto para borsası Binance’ın kendi kripto para birimidir. Ticaret hacmi ile dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’ın arkasında olduğu BNB, son zamanlarda hızlı bir yükseliş gerçekleştirdi ve bu yükseliş Binance’ın ileride yapacağı atılımlarla devam edecek gibi görünüyor.

Binance Coin Nedir” başlıklı rehberimizden Binance Coin’le ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Binance Coin (BNB) Nasıl Alınır?

Binance Coin Nasıl Alınır” başlıklı rehberimiz aracılığıyla 4 adımda Binance Coin’i nasıl satın alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Binance Coin ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Binance coin (BNB) nedir?

Binance Coin (BNB), Malta merkezli dev kripto para borsası Binance’ın kendi kripto para birimidir.

Binance coin nasıl alınır?

Binance coin alabilmek için kripto para borsası Binance‘ı kullanmanız gerekmektedir. Binance’a Türk Lirası yatırdıktan sonra kolay ve hızlı bir şekilde BNB alabilirsiniz.

Binance coin TL fiyatı ne kadar?

Bu sayfa üzerinden Binance coin’in anlık fiyat bilgisine ulaşabilir, Türk Lirası, ABD Doları ve Euro cinsinden fiyat verisini görüntüleyebilirsiniz.

Binance coin (BNB) hangi ülkenin kripto para birimidir?

Binance coin yani BNB herhangi bir ülkenin kripto para birimi değildir. Kripto para borsası Binance’ın yerel kripto para birimidir.