Yükleniyor...

Binance, Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nin Kripto Düzenlemeleri Oluşturmasına Yardımcı Olacak

Kripto varlık alım satım platformu Binance, Dubai Dünya Ticaret Merkezi ile bir anlaşma imzaladı.

binance dubai dunya ticaret merkezinin kripto duzenlemeleri olusturmasina yardimci olacak

Kripto varlık alım satım platformu Binance, Dubai Dünya Ticaret Merkezi ile bir anlaşma imzaladı. 

Binance Salı günü bir açıklama yaptı. Bu açıklamada kripto varlıklara ilişkin bir düzenleyici çerçeve oluşturmaya yardımcı olmak amacıyla Dubai Dünya Ticaret Merkezi ile bir mutabakat anlaşması imzalandığı duyuruldu. Binance konu ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Amaç, kripto borsalarına, blokzinciri ve Dağıtılmış Defter Teknolojisi (DLT) hizmetleri sunan işletmelere ve çok çeşitli dijital para birimlerinin ve varlıkların Dubai’de lisans sahibi olmasına yardımcı olmaktır.”

Binance ayrıca “ilerici” bir kripto düzenlemesi oluşturmaya yardımcı olmak için küresel düzlemde diğer düzenleyici kurumlarla iş birliği deneyimlerini paylaşacağını ekledi. 

Dün ise Dubai Medya Ofisi, Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nin Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) bir kripto düzenleyicisi olmaya hazır olduğunu duyurmuştu. Merkez, kara para aklamayı önleme standartlarıyla başa çıkmak ve sınır ötesi işlemleri izlemek için kripto düzenlemeleri oluşturacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner