Yükleniyor...

Binance, Dubai’de operasyonel lisans aldı!

Binance, Eylül 2022'de hazırlık lisansı alıp, ön koşulları yerine getirdikten sonra Dubai'de faaliyet göstermek için lisans kazandı.

Binance

Binance, Eylül 2022’de hazırlık lisansı alıp, ön koşulları yerine getirdikten sonra Dubai’de faaliyet göstermek için lisans kazandı.

Binance, Dubai’nin Sanal Varlıklar Düzenleme Kurumu’ndan (VARA) müşterilerinin fonlarını yerel olarak tutmak, borsayı işletmek, ödemeler ve saklama hizmetleri sunmak için Minimal Viable Product (MVP) lisansı aldı. Kripto borsalarının önde gelen ismi Binance, Dubai’deki uygun kullanıcıların artık yetkili hizmetlere erişebileceğini söyledi.

Q9 Capital Dubaide Gecici Kripto Lisansi Aldi

Borsa, Dubaide’ki faaliyetlerini genişletiyor

Dubai’de lisans aldığını açıklayan Binance, yetki alanıyla ilgili dört aşamadan üçüncüsüne gelmiş durumda. Uygun kullanıcıların yetkili hizmetlere erişebileceğini açıklayan borsa, yalnızca Dubai değil, birçok ülkenin dikkatini çekti. Fon yönetimi, borsa işletimi, ödemeler ve saklama hizmetleri için çalışmalarını hızlandırdan Binance, bu konular üzerinde duyuru yayınlamaya devam ediyor.

Dubai’nin dört aşamalı bir lisanslama süreci var ve Binance, tüm kurallara uygunluğun gösterilmesinin ardından beklenen Tam Pazar Ürünü (FMP) lisansı ile bu aşamalardan üçünü geçti. Ayrıca borsanın Dubai’deki hamlesi, Japonya’ya yeniden girmesi planlandığı ve Almanya , Avusturya, Belçika ve Hollanda’da problemler ile karşılaştığı sırada geldi. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner