Yükleniyor...

Binance, FTT Mevduatlarını Duraklattı

Binance CEO'su Changpeng Zhao (CZ), şüpheli ek arz potansiyelini önlemek için FTT mevduatını durdurduklarını açıkladı.

Binance FTT Mevduatlarini Duraklatti

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), şüpheli ek arz potansiyelini önlemek için FTT mevduatını durdurduklarını açıkladı.

Kripto para borsası Binance’in CEO’su CZ yaptığı açıklamada, diğer rakip borsaları da aynı şeyi yapmaya çağırdığını söyledi.

Binance CEO’su FTT Mevduatlarını Duraklattığını Duyurdu

Binance, 407 milyon dolarlık FTT varlıklarının şüpheli hareketi sonrasında, FTT mevduatlarını duraklattığını açıkladı.

CZ, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, piyasayı etkileyen şüpheli ek arz potansiyelini önlemek amacıyla FTT mevduatını durdurduklarını belirtti. Ayrıca, güvende olmak için diğer borsalara aynı şeyi yapmaları konusunda çağrıda bulundu.

CZ, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlara devam etti. Diğer bir paylaşımında “FTT sözleşme dağıtıcıları, 400 milyon dolar değerinde kalan tüm FTT arzını taşıdı ve bunların gruplar halinde açılması gerekiyor. Neler olduğundan pek emin değilim” dedi.

Bir sonraki tweetinde de “Bir borsa, cüzdan adreslerini göstermeden önce veya sonra büyük miktarda kripto taşımak zorunda kalırsa, bu sorunların açık bir işaretidir.” diyerek takipçilerini uzak durmaları konusunda uyardı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner