Yükleniyor...

Binance, Singapurlu Kullanıcılarına Ciddi Kısıtlamalar Getiriyor

Önde gelen kripto varlık işlem platformu Binance, Singapur’daki kullanıcılarına ciddi kısıtlamalar getirmeye hazırlanıyor.

binance singapurlu kullanicilarina ciddi kisitlamalar getiriyor

Önde gelen kripto varlık işlem platformu Binance, Singapur’daki kullanıcılarına ciddi kısıtlamalar getirmeye hazırlanıyor. 

Binance Pazartesi günü Singapurlu kullanıcılar için önemli bir duyuru yayımladı. Duyuruda 26 Ekim’den itibaren itibari para yatırma işlemleri, spot kripto varlık alım satımı veya fiat kanallar veya liquid swap aracılığıyla kripto varlık satın alımı gibi işlemleri gerçekleştiremeyeceği ifadeleri yer aldı. Binance ayrıca tüm kullanıcıların 26 Ekim TSİ 07:00’a kadar kısıtlamaya söz konusu olan tüm işlemleri durdurmalarını, fiat varlıklarını çekmelerini ve token’ları ise kullanmalarını tavsiye etti. 

Singapur Merkez Bankası daha önce Binance hakkında bir uyarı yayımlamış ve şirketin ülkenin Ödeme Hizmetleri Yasasını ihlal edebileceğini söylemişti. Bu uyarı, Binance’in Singapur doları işlem pariteleri ve ödeme seçeneklerini kaldırması ile sonuçlandı.

Binance’in Singapur kararı, şirketin düzenleyici çerçevelere uyum politikasına ilişkin son hamlesini temsil ediyor. Binance geçtiğimiz aylarda birçok ülkeden uyarı aldı ve uyarı aldığı ülkelerdeki hizmetlerini düzenledi veya kaldırdı. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner