Yükleniyor...

Binance ve FTX, Voyager’ın Varlıklarını Satın Almak İstiyor

Binance ve FTX, iflas eden kripto kredi şirketi Voyager'ın varlıklarına talip oldu.

binance 1

Binance ve FTX, iflas eden kripto kredi şirketi Voyager’ın varlıklarına talip oldu.

Kripto kredi şirketi Voyager’in iflas etmesi, kripto piyasası üzerinde önemli bir etkiye neden olmuştu. Endüstri devleri iflas eden şirketlerin varlıklarını satın almak için girişimlere başladı.

Binance ve FTX, Voyager’ın Varlıklarına Talip

Kripto piyasalarındaki çöküşü daha da derinleştiren Voyager’in iflası gündem olmayı sürdürüyor. Binance ve FTX, şirketin varlıklarına talip olmuş durumda.

Daha önce Voyager’in varlıklarına Coinbase talip olsa da, anlaşmadan geri çekildiğini açıklamıştı.

Voyager’in varlıkları için teklifler, Bölüm 11 iflasının bir parçası olarak gerçekleştirilecek bir satış sürecinde yapılacak. Açık artırma 29 Ağustos’ta gerçekleştirilecek.

Şirketin avukatlarının açıklamasına göre Binance ve FTX ile birlikte varlıklara ilgi gösteren 22 yatırımcı daha bulunuyor.

Gelen bilgilere göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Voyager’i satın almak istiyor. Binance sözcüsü konuya ilişkin olarak şunları söyledi:

“Anlaşmaları ancak tamamlandıktan sonra açıklamak gibi bir politikamız var. Herhangi bir potansiyel anlaşmayı onaylayamaz veya reddedemeyiz”

Binance CEO’su CZ, daha önce bir başka iflas eden şirket Celsius Network için görüşme yapıldığını doğrulamıştı.

FTX sözcüsü ise konuyla ilgili yorum yapmaktan kaçındı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner