Yükleniyor...

Binance VIP ve Kurum Odaklı Platformunu Başlattı

Binance, VIP ve kurumsal kullanıcılar için yeni platformunu piyasaya sürdüğünü duyurdu.

647331 1912590235

Binance, VIP ve kurumsal kullanıcılar için yeni platformunu piyasaya sürdüğünü duyurdu.

Kripto borsası devi, “Binance Kurumsal (Institutional)” olarak adlandırılan yeni platformla kurumsal tekliflerini ve hizmetlerini yükseltmeyi hedefliyor. Binance’in en son projesiyle hedeflediği kuruluşlar arasında şirketler, varlık yöneticileri, brokerler, riskten korunma fonları, aile ofisleri, yüksek net değerli bireyler (HNWI’ler), likidite sağlayıcıları, tescilli ticaret firmaları, madenciler bulunuyor.

Resmi blog gönderisine göre Binance Institutional, OTC hizmetleri, varlık yönetimi ve saklama, komisyoncu programı ve likidite programı sunacak. Ayrıca ticaret çözümleri, getiri ürünleri, profesyonel hizmetler ile veri ve raporlama gibi kurumsal düzeyde ürün ve hizmetler sunulması da planlanıyor.

Devam eden kripto piyasası düşüşünün ortasında Binance, maliyet düşürme çabaları olmadan ayakta kalmayı başardı. Borsa rakibi Coinbase’e kıyasla çarpıcı biçimde farklı bir tablo çizdi.

Ronaldo ile Anlaşma

Binance önceki gün futbolcu Cristiano Ronaldo ile çok yıllı özel bir NFT ortaklığı imzaladı. CZ liderliğindeki borsa, yoğun incelemelere rağmen küresel anlamda genişliyor ve hedef kitlesini de çeşitlendiriyor.

Bahreyn ve Dubai’deki lisanslara ek olarak, Fransa’nın Autorité des Marchés finansörleri (AMF), Binance’e kayıtlı bir Dijital Varlık Servis Sağlayıcısı (DASP) olarak faaliyet göstermesi için onay verdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner