Yükleniyor...

Binance, Voyager Konusunda Tekrar Devrede

Binance şirketinin ABD kolu olan Binance US, iflas eden Voyager Digital için yeni bir teklif vermeye hazırlanıyor.

Binance Voyager Konusunda Tekrar Devrede

Binance şirketinin ABD kolu olan Binance US, iflas eden Voyager Digital için yeni bir teklif vermeye hazırlanıyor.

Kripto para piyasasında yaşanan iflaslar ve çöküşler, endüstrinin gerilemesine yol açtı. Madencilik şirketleri de dahil olmak üzere, birçok şirket Bölüm 11 iflas başvurularını verdi. Bu şirketlerden biri olan Voyager Digital, geçtiğimiz aylarda iflas verdi. Dünyanın en büyük ikinci kripto para borsası olarak tabir edilen FTX, 1 milyar dolarlık bir teklifle Voyager‘i satın almak için yetki aldı. Ancak FTX’in yaşadığı çöküş, Voyager’in yeni alıcılar aramasına yol açtı. Binance US, bu boşluktan yararlanarak yeni bir teklif yapmaya hazırlanıyor.

Binance, ABD Koluyla Voyager Konusunda Teklif Yapacak

FTX’in çöküş yaşaması ve iflas başvurusunda bulunmasının ardından Voyager , şirket için teklif verme sürecini yeniden başlattığını ve alternatif teklif verenlerle görüşmelerde bulunduğunu açıkladı.

CoinDesk tarafından yapılan habere göre, Voyager şirketinin başlattığı sürece Binance dahil olmaya hazırlanıyor. Binance US olarak bilinen ABD kolu, güçlü projeyi bünyesine katacak.

Ayrıca Voyager, FTX‘e sözleşmeyi ihlal etmesi sebebiyle dava açmaya hazırlanıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner