Yükleniyor...

Binance’ten Elon Musk’a Dogecoin (DOGE) Yanıtı: Hayır Şüpheli Değil!

Yaklaşık yarım saat önce haberini duyurduğumuz üzere Tesla CEO'su Elon Musk, Binance CEO'su CZ'ye seslenerek, Dogecoin konusunda neler yaşandığını ve durumun biraz şüpheli geldiğini ifade etmişti.

ogImage

Yaklaşık yarım saat önce haberini duyurduğumuz üzere Tesla CEO’su Elon Musk, Binance CEO’su CZ’ye seslenerek, Dogecoin konusunda neler yaşandığını ve durumun biraz şüpheli geldiğini ifade etmişti. Bunun üzerine Binance Resmi hesabı Elon Musk’a yanıt verdi.

Resmi hesaptan verilen yanıtta, “Merhaba Elon Musk hayır, şüpheli değil. Sadece sinir bozucu ve bunun üzerinde çalışıyoruz, ayrıntılar burada” ifadelerini kullanarak bir açıklama paylaştı.

Musk da bunun üzerine şu ifadeleri kullandı:

“Binance kullanan DOGE sahipleri, kendi hataları olmayan hatalardan korunmalıdır.”

Musk daha sonra, Dogecoin geliştiricilerinin Binance konusunda yaşadıkları sorunu anlatan flood’u paylaştı.

CZ’den de Cevap Geldi

Musk’ın ifadelerinin üzerine Binance CEO’su CZ de durumun farkında olduklarını ve çalışmaların sürdüğünü ifade ederek Tesla’nın 12 bin aracının geri çağrılmasına neden olan yazılım hatasını hatırlatan bir haber paylaştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner