Yükleniyor...

Binance’ten Tüm Kullanıcılara Kimlik Doğrulama Şartı!

Kripto varlık işlem platformu Binance, tüm kullanıcılara tüm hizmetler için kimlik doğrulama şartı getirdiğini duyurdu.

binance kyc

Kripto varlık işlem platformu Binance, tüm kullanıcılara tüm hizmetler için kimlik doğrulama şartı getirdiğini duyurdu.

Binance, küresel olarak düzenleyicilerle ilgili birden fazla sorun yaşamasının ardından zorunlu KYC önlemlerini Twitter üzerinden duyurdu. Dünyanın en büyük kripto varlık işlem platformunun başkanı CZ, platformun tüm yeni kullanıcıları doğrulama için verilerini sağlamaya zorlayacağını tweetledi. Bu, daha güçlü mevzuat uyumluluğu ve “kullanıcı güvenliğini geliştirmek ve herkes için güvenli bir kripto ortamı sağlamak” için yapılıyor. Binance, işlemlerde doğrulanmamış kullanıcıların hesaplarını kısıtlayacak.

Artık tüm yeni kullanıcıların Binance tarafından sunulan tüm ürün ve hizmetlere erişebilmeleri için Orta Düzey Doğrulama’dan geçmeleri gerekiyor. Bu, para yatırabilme ve çekebilmenin yanı sıra kripto ve türevleri ticaretini de içermekte. Henüz “Ara Doğrulamayı” tamamlamayan mevcut kullanıcıların hesapları, işlemlerde “Sadece Para Çekme” ile sınırlandırılacak. Sadece para çekmelerine, emirleri iptal etmelerine, pozisyonlarını kapatmalarına ve geri ödeme yapmalarına izin verilecek.

Blog gönderisi, kullanıcıların hizmetlere erişimde herhangi bir kısıtlama ve doğrulama işlemi sırasında ortaya çıkabilecek gecikmelerden kaçınmak için Ara Doğrulamayı en kısa sürede tamamlamalarının önerildiğini söylüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner