Yükleniyor...

Bir Milyar Ripple’ın (XRP) Kilidi Açıldı! Neler Oluyor?

Ripple'da (XRP), bu ay da yaklaşık bir milyar adetlik token kilit açılımı gerçekleşirken, Ripple cüzdanlarındaki aktiviteler dikkat çekti.

xrp kilit acilimlari

Ripple’da (XRP), bu ay da yaklaşık bir milyar adetlik token kilit açılımı gerçekleşirken, Ripple cüzdanlarındaki aktiviteler dikkat çekti.

Kripto para birimlerinin takibinde, en çok dikkat çeken kripto para birimlerinin arz durumları oluyor. Terra krizinin patlak verdiği dönemde, sınırsız arz olarak gözüken Terra Luna (LUNA), milyonluk arzını milyarlara çıkarmıştı.

Yatırımcıların arz konusunda dikkatli yaklaştığı bu dönemde, Ripple tarafındaki kilit açılımları dikkat çekiyor. Ripple, 62’inci kez bir milyar adetlik token kilit açılımı gerçekleştirdi. Son açılım bugün gerçekleşirken, ekip cüzdanlarındaki aktivite de dikkat çekti.

Ripple (XRP) Geleneksel Kilit Açılımlarına Devam Ediyor

Ripple (XRP), her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği geleneksel kilit açılımları kapsamında, bu ay da bir milyar adet XRP’nin kilidini açtı.

Popüler kripto projesi Ripple, her ay düzenli olarak XRP kilit açılımı gerçekleştiriyor. 62’inci kez bir milyar adetlik XRP’nin kilidini açan şirket, tüm bunları piyasaya sürmüş sayılmıyor. Ripple şirketine ait emanet cüzdanları veya ekip cüzdanları, kilidi açılan bu XRP’leri düzenli olarak alıyor. Bu cüzdanlara kayan XRP’ler tekrar kilitlenerek uzun süre tutulabiliyor.

WhaleAlert, Twitter üzerinden Ripple kilit açılımlarını doğrulayan bir veri analizi paylaştı. WhaleAlert paylaşımında ayrıca, Ripple cüzdanlarının da aktiviteleri dikkat çekti.

Yaklaşık 380 milyon dolarlık bu kilit açılımları, anlık hareket aktiviteleri ortaya çıkarsalar da herhangi bir satış baskısı yaratmadılar. Ayrıca Ripple cüzdanından yaklaşık 50 milyon adet XRP, bilinmeyen bir cüzdana transfer edildi.

Ripple tarafındaki bu geleneksel token kilit açılımlarının neticesinde, ileriye dönük neler olabileceği merak edilen konular arasında yer alıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner