Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin (BTC) 40.000 Dolara Ulaşmak İçin Yeterli Güce Sahip mi? Analist Açıkladı

Bitcoin (BTC) 40.000 Dolara Ulaşmak İçin Yeterli Güce Sahip mi? Analist Açıkladı

ABONE OL:google-news

Kripto para piyasasında yükseliş havası devam ediyor. Ancak, bu güzel görünümde bazı istisnalar da bulunuyor. Esas olarak, Polkadot (DOT) ve Chainlink (LINK) sırasıyla %2,59 ve %0,65 oranında düşüşle kırmızı bölgede yer alıyor.

Altcoin’ler Bitcoin’den (BTC) daha hızlı büyüdükçe, önde gelen kripto paranın pazar payı da düşmeye devam ediyor ve şimdi %65,2 oranında bulunuyor.

BTC/USD: Biriktirme Dönemi Sona mı Eriyor?

Analist Denys Serhiichuk’a göre dün, alıcıların saatlik EMA55’in üzerinde bir yer edinme girişimleri tekrarlandı ve günün sonunda ortalama fiyat seviyesinin üzerinde kalmayı başardılar. Günlük maksimum 37.450 dolar civarında bir seviye kaydedildi.

btc 9

Saatlik zaman diliminde, şu anda Bitcoin (BTC) fiyatının toparlanmasını engelleyen 37.300 dolar seviyesi ayırt edilebilir. Analiste göre bugün, yaklaşık 36.000 dolarlık hat bir destek olarak çalışırsa, iyileşme 40.000 dolarlık dirençle devam edebilir.

2

4 saatlik zaman diliminde Bitcoin (BTC), 38.600 dolardan yerel dirence doğru ilerliyor. Önde gelen kripto para birimi bu seviyeye ulaşmak için yeterli enerji biriktirdi, ancak yeni zirveyi belirlemek için yeterli güce henüz sahip değil.

Düşük alım satım hacmi de bunu teyit ediyor.

3btc

Yükseliş fiyatı hareketi de 42.000 dolarlık hedefiyle günlük grafikte. Ancak, boğalar bu seviyeye ulaşmak istiyorsa ticaret hacmi artmalıdır. Aynısı, mevcut seviyelerde düşük olan likidite için de geçerlidir.

Bitcoin, yazının yazıldığı sırada 37.500 dolardan işlem görüyordu.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakU.Today
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar