Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) 60.000 Doları Aştı, Analistler Sıradaki Hedefleri Açıkladı

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) yükselişine kaldığı yerden devam ediyor.

bitcoin btc 60 000 dolari asti analistler sonraki hedefleri yorumladi

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) yükselişine kaldığı yerden devam ediyor. Bitcoin geçtiğimiz saatlerde 57.500 dolar seviyesinden sert bir yükseliş yaşayarak 60.000 dolar ile yeni bir ATH belirledi. 

Önde gelen kripto para analistleri, bu hafta sonu BTC’de bir yükseliş dalgası yaşanabileceğini bildirmişti. Geçtiğimiz günlerde Başkan Biden tarafından imzalanan teşvik çekleri de bu beklentiyi güçlendirdi.

Kripto para topluluğunun önde gelen isimleri, Bitcoin’in bu yükselişini yorumladı. Yerli kripto para analistlerinden KriptoLevent, 61.300 dolar seviyesinin hala güçlü bir direnç olduğuna dikkat çekti. 

Önde gelen kripto para analistlerinden altcoinrookie, yeni hedefin 63.000 dolar olabileceğini söyledi:

Bir diğer önde gelen analist bozokcoin, 52.500 dolar seviyesindeki sağlam duruşun Bitcoin’de yeni bir zirve oluşumu yarattığını söyledi. Dominance’ın sabit kalmasına dikkat çeken analist, bunun iyiye işaret olduğunu ve altcoin’ler için yeni bir yukarı dalga gelebileceğini söyledi. 

bozok6 bitcoin
bozok6 (Twitter)

Kripto para analisti TraderSZ, 62.500 dolar seviyesinin yeni büyük direnç olabileceğini söyledi. 

Bitcoin, yayın saati itibariyle 59.800 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner