Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Balinaları Yeniden Harekete Geçti, Coinbase’e Yüklü Miktarda Transfer Yapıldı

Kripto para izleme botu Whale Alert’a göre, son dört saat içinde anonim bir kripto para balinası ABD merkezli en büyük kripto para alım satım platformu ve yakın zamanda halka açılan Coinbase’e 13.

bitcoin btc balinalari yeniden harekete gecti coinbasee yuklu miktarda transfer yapildi

Kripto para izleme botu Whale Alert’a göre, son dört saat içinde anonim bir kripto para balinası ABD merkezli en büyük kripto para alım satım platformu ve yakın zamanda halka açılan Coinbase’e 13.003 Bitcoin taşıdı.

Transfer ücreti 3.6 dolara karşılık gelen 0.00011508 BTC olarak gerçekleşti. Bu hiçbir bankanın para transferi için teklif edemeyeceği bir ücret. 

Geçtiğimiz günlerde de aktardığımız üzere Binance’e 14.550 BTC transfer edilmiş ve bu miktardan 4.518 BTC sadece bir saat içinde yatırılmıştı. CryptoQuant analitik satıcısının CEO’su, şu anda Bitcoin üzerindeki satış baskısının güçlü olduğuna inanıyor.

Lider kripto para birimi yayın saati itibariyle 31.434 dolardan işlem görüyor. Bu haftanın başlarında Bitcoin, 32.500 dolardan 31.175 dolara kadar geriledi.

Cuma günü, Bank of America’nın bazı müşterileri için Bitcoin vadeli işlemleri için onay verdiğinin ve CME Group tarafından ihraç edilen BTC vadeli işlemlerinin de alım satımını yapacağının açıklanmasının ardından BTC biraz yükseldi.

Haber, CoinDesk’in yer verdiği konuya aşina olan isimsiz kaynaklara dayandırıldı. Bununla birlikte haber, BoA tarafından resmi olarak doğrulanmadı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner