Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Yükselişine Kaldığı Yerden Devam Ediyor: 19.000 Dolar

Bitcoin (BTC), geçtiğimiz günlerde 18.

bitcoin 18000 dolar oldu btc fiyati

Bitcoin (BTC), geçtiğimiz günlerde 18.000 dolarlık seviyeyi aşmasının ardından şimdi de 19.000 doları geçerek yeni bir rekor kırdı.

Lider kripto para birimi Bitcoin, birkaç haftadır sürdürdüğü yükselişini devam ettiriyor. BTC, şimdi de 19.000 doları aşarak tüm zamanların en yüksek seviyesi hedefine hızla ilerliyor. Kripto para topluluğu BTC’nin bu hareketinden oldukça memnun. Çoğu analist ve yorumcu yeni ATH’nin yaklaştığına dair açıklamalarında oldukça iyimser.

Düzeltme İhtimali

Bitcoin’in 18.000 dolara ilk çıktığı günden sonra gerileme yaşaması, analistler tarafından düzeltme olarak yorumlandı. Fakat bazı analistler bu düzeltmenin devam edeceğini düşünüyor. Bitcoin, son birkaç gündür konsolide oluyordu. Fakat bugün tekrar yükselişe geçerek, yıllık yeni bir rekor daha kırdı.

BTC aynı zamanda önceki günlerde piyasa değeri bakımından da yükselişe geçti ve bir süreliğine en büyük bankalar listesinde bir numarada kaldı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner