Yükleniyor...
Sponsored

Bitcoin Dolandırıcıları, Haluk Levent’i Hedef Aldı

Haluk Levent öncülüğünde başlatılan AHBAP Derneği'nin Twitter hesabı, Bitcoin dolandırıcıları tarafından hack'lendi.

Bitcoin Dolandiricilari Haluk Leventi Hedef Aldi

Haluk Levent öncülüğünde başlatılan AHBAP Derneği’nin Twitter hesabı, Bitcoin dolandırıcıları tarafından hack’lendi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

AHBAP Derneği’nin kurucusu Haluk Levent, AHBAP’ın Twitter hesabının çalındığını duyurarak, dolandırıcıların kripto para istedikleri mesajları yayınladı.

Bitcoin Dolandırıcıları, Haluk Levent’ten 25 Bin TL İstedi

Sosyal medyayı yardımlaşma amacıyla güçlü bir şekilde kullanan Haluk Levent, AHBAP Derneği’nin Twitter hesabının hack’lendiğini duyurdu.

AHBAP Derneği, Türkiye’nin dört köşesindeki yardıma ihtiyacı olan insanlara ulaşmak amacıyla kuruldu. Bugüne kadar binlerce öğrenciye burs, hastaya tedavi ve afetten etkilenen insanlara ulaşmayı başaran dernek, sosyal medyada güçlü bir platform haline geldi.

Platformun gücünden faydalanmak isteyen dolandırıcılar, Twitter ve diğer sosyal medya hesaplarını ele geçirerek, hem Haluk Levent’ten hem de kullanıcılardan kripto para talebinde bulundu.

Dolandırıcılar, Twitter üzerinden “AHBAPLARDAN MÜJDE VAR” duyurusu yaparak, kullanıcılara Bitcoin cüzdanları için bıraktıkları koda aktarılan paranın 2 katının geri aktarılacağını söyledi.

Haluk Levent ise dolandırıcıların mesajlarını ifşa etti ve Twitter yetkililerinden sayfanın kapatılmasını talep etti. Ayrıca, dolandırıcıların hasta çocukların ailelerine DM üzerinden mesaj attıklarını belirtti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x