Yükleniyor...

Bitcoin Son Dakika: 22 Aralık 2022 Bitcoin Kaç Dolar, Kaç TL?

Piyasaları sıkça meşgul eden FTX gündemi devam ediyor.

bitcoin haberler

Piyasaları sıkça meşgul eden FTX gündemi devam ediyor. FTX kurucu ortağı Gary Wang ve Alameda Research’ün eski CEO’su Caroline Ellison FTX’in çöküşüyle bağlantılı suçlamaları kabul etti. İki yönetici de suçlamalara karşı çıkmadı. ABD Savcısı Damian Williams yaptığı açıklamada ikilinin müfettişlerle iş birliği yaptığını duyurdu. Fakat ikilinin ne ile suçlandığını belirtmedi.

Kripto Gündeminden Kısa Kısa

Yuga Labs’ın NFT koleksiyonu Meebits, 22 parçadan oluşan müzik albümünü piyasaya sürdü. Müzik albümü, çeşitli elektronik parçalardan meydana geliyor. Kullanıcılar, albümde yer alan 22 parçası Spotify, Apple Music ve Amazon Music gibi çeşitli platformlardan ücretsiz olarak dinleyebilirler. 

Birleşik Krallık, Borsa Reklamını Yasakladı

Kripto borsası Crypto.com’un Facebook reklamı, Birleşik Krallık Reklam Standartları Kurumu (ASA) tarafından yasaklandı. ASA borsanın NFT yatırımlarına ilişkin riski anlatmadığını ve ne kadar ücret uygulanacağını netleştirmediği gerekçesiyle reklama itiraz etti.

Sam Bankman- Fried ABD Yolcusu

Kısa bir süre önce ülkenin başkentindeki dairesinde tutuklanan Sam Bankman-Fried, ABD’ye iade edilmek istemişti. Eski CEO şu anda Fox Hill hapishanesinde kalıyor. Sam Bankman- Fried ABD’ye iade talebiyle Yargıç Shaka Serville’nin karşısına çıktı. SBF’nin talebi yapılan son duruşmada kabul edildi.

Bitcoin Kaç Dolar?

Bitcoin Kaç Dolar? Canlı Analiz için tıklayınız.

Bitcoin Kaç TL?

Şu anda 1 BITCOIN 2,218,980.83 TL TL‘den işlem görüyor. Ayrıca 1 BITCOIN67,139.99 $ dolardır.

Bitcoin fiyatı son 24 saatte -0.13% değişim ile şu anda 2,218,980.83 TL TL‘den işlem görmektedir.

Son 24 saatteki Bitcoin hacmi 42,213,382,999 $ dolar ve kripto para biriminin piyasa değeri ise 1,324,482,222,158 $ dolardır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner