Yükleniyor...

Bitcoin SV Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler önde gelen altcoin'lerden biri olan Bitcoin SV'yi de vurdu.

bsvv

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler önde gelen altcoin’lerden biri olan Bitcoin SV’yi de vurdu. Bitcoin SV, CoinGecko verilerine göre son 24 saat içinde yüzde 3,4 değer kazandı.

Bitcoin SV, şu sıralar 42,2 dolar seviyesinden işlem görse de 2021’de 435 dolarla ATH’sini yapmıştı.

Bitcoin SV (BSV) Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

Bitcoin SV (BSV), orijinal Bitcoin (BTC) zincirinin bir çatallanması olan Bitcoin Cash’in (BCH) çatallanması olarak ortaya çıkan bir Blockchain ağıdır. Bitcoin SV, Satoshi Nakamoto tarafından Bitcoin için belirtilen orijinal vizyonu yeniden canlandırmayı amaçlamaktadır.

BSV fiyat tahmini uzman görüşleri, teknik analizler ve önceki hareketleri baz alınarak yapılmaktadır.

bsv11
BSV’nin günlük grafiği

BSV’nin anlık görünümüne bakarsak uzun süren düşüş dönemi geçirdiğini ardından yatay seyirde devam ettiğini görebiliriz. BSV, şu anda 34 dolar desteğinden tepki almış ve o bölgeden itibaren yükselen bir trend içerisinde. BSV tarafındaki ilk yükseliş de bizleri 46 dolar bandına çıkartabilir.

bsv
BSV’nin yıllara göre fiyat tahminleri

Şu anki görünüm ele alındığında BSV için yıl sonunda yüksek değerlemeleri yapmak analistler ve uzmanlarca pek mantıklı bulunmuyor. Dünya’daki enflasyonist durum ve ülkelerin faiz artırımına gitmesi BSV’nin fiyatına da olumsuz yansıyor.

BSV için tahmin edilen 2022 sonu maksimum değer 45,7 dolar iken minimum değer ise 40,2 dolar olarak tahmin ediliyor. 2023’te ise bu durum 61,5 dolar iken maksimum 74,6 dolar. 2024’e baktığımızda 85,1 dolar ile 74,6 dolar arasında değişen bir fiyat tahmini görüyoruz. BSV, ATH’sine ne zaman ulaşıyor diye baktığımızda ise tahminler bize 2029 yılını işaret ediyor. 2029’da BSV’nin tahmin edilen minimum değeri 510 dolar iken maksimum değeri ise 612 dolar. Analizin son yılı olan 2031’e göz atarsak BSV’nin en yüksek biçilen değerinin 1,288 dolar bandında olduğunu görüyoruz.

Tabi şunu da belirtmemizde fayda var, bu analiz ve tahminler sadece şu anki görünüm ele alınarak yapılmaktadır. İleride kripto para ve Blockchain hakkında neler olacak elbette ki kestirmesi zor. Bu analizler bugünkü görünümden ileriye ışık tutmak için görüşler ve kripto paraların eski hareketleri baz alınarak yapılmakta.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner