Yükleniyor...

Bitcoin Vakfı’nın Başındaki İsimden Satoshi Nakamoto’ya: Yanılıyor Olabilir

2012 yılında Bitcoin Vakfı'nı başlatan yazılım geliştiricisi Gavin Andresen, Bitcoin (BTC) gizemli yaratıcısı Satoshi Nakamoto'nun amiral gemisi Blockchain'in gelecekteki işlem hacmi hakkındaki görüşlerine adeta meydan okudu ve yanılıyor olabileceğini söyledi.

Bitcoin Vakfı Gavin Andresen

2012 yılında Bitcoin Vakfı’nı başlatan yazılım geliştiricisi Gavin Andresen, Bitcoin (BTC) gizemli yaratıcısı Satoshi Nakamoto’nun amiral gemisi Blockchain’in gelecekteki işlem hacmi hakkındaki görüşlerine adeta meydan okudu ve yanılıyor olabileceğini söyledi.

Twitter hesabından Bitcoin whitepaper’ının kimliği belirsiz yazarı olan Satoshi Nakamoto’nun sözlerini paylaşan Andresen, Nakamoto’nun Bitcoin’in benimsenmesi için sadece iki senaryo tahmininde bulunduğuna dikkat çekti. Andresen’nin dikkat çektiği Nakamoto’nun sözü: “20 yıl içinde ya çok büyük işlem hacmi olacak ya da hiç hacim olmayacak”.

Bitcoin Vakfı’nın başı, Bitcoin’in fiyatının işlem hacminden çok daha önemli olduğunu işaret ederek, bugünkü işlem hacmiyle Bitcoin’in on yıl içinde altın tutkunlarının niş parası olabileceğini söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner