Yükleniyor...

BitMEX, Kendi Tokenını Piyasaya Sürüyor: Mevcut ve Yeni Kullanıcılar İçin Airdrop Duyuruldu

Önde gelen kripto varlık alım alım satım platformu BitMEX, kendi tokenını piyasaya süreceğini duyurdu.

bitmex kendi tokenini piyasaya suruyor mevcut ve yeni kullanicilar icin airdrop duyuruldu

Önde gelen kripto varlık alım alım satım platformu BitMEX, kendi tokenını piyasaya süreceğini duyurdu. Yapılan duyuruya göre hem yeni hem de mevcut kullanıcılar BMEX tokenları almak için hak kazanacak. 

Kripto varlık alım satım platformu BitMEX, Salı günü resmi Twitter hesabı üzerinden bir açıklamada bulundu. Kendi tokenını piyasaya süreceğini duyuran platform, BMEX tokenının 1 Şubat 2022 tarihine kadar müşterilerin BitMEX cüzdanlarına airdrop yapılacağını söyledi. 

Açıklamaya göre, tam KYC’ye sahip olan yeni kullanıcılar, 5 BMEX ve 10 Tether (USDT) almak için kaydolabilecek. Mevcut traderlar ise alım satım yaparken BMEX kazanacaklar. Ayrıca kullanıcıların tam KYC’ye sahip olan 3 arkadaş davet ederek 15 BMEX tokenı kazanabileceği bir referans programı da bulunuyor. Konu hakkında detaylı bilgi platformun internet sitesinde paylaşıldı. 

BMEX’in arzına ilişkin detaylar da açıklandı. Buna göre, 5 yıla kadar bir süre boyunca maksimum token arzı 450 milyon olacak. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner