Yükleniyor...

BitZ, Çin’deki Faaliyetlerini Durduruyor

Çin’in kripto varlıklara getirdiği yasaklar nedeniyle kripto varlık işlem platformu BitZ de Çin’deki faaliyetlerini durduracağını açıkladı.

Çin BitZ

Çin’in kripto varlıklara getirdiği yasaklar nedeniyle kripto varlık işlem platformu BitZ de Çin’deki faaliyetlerini durduracağını açıkladı.

Çin’de dört yıldır faaliyet gösteren BitZ platformu, web sitesinde kademeli olarak kapanmaya başladığını duyurdu.

Çinli mevcut kullanıcılar, 21 Ekim’den önce fonlarını diğer borsalara ve cüzdanlara çekebilecekler. BitZ ekibi, kullanıcı fonlarının tamamen güvenli olduğundan emin.

8 Ekim itibariyle platform, Çin’in tüm bölgelerindeki kullanıcılardan mevduat kabul etmeyi bırakıyor. Sadece ticaret ve para çekme işlemleri kalacak.

Platformun işlevi Çin’de 14 Ekim tarihinde durdurulacak. Tamamlanmayan pozisyonlar otomatik olarak kapatılacak. Kalan varlıklar, ilgili kripto para biriminin depolandığı hesaba aktarılacaktır.

21 Ekim tarihinden itibaren Çin’deki kullanıcılar platformun web sitesine erişemeyecek. 21 Ekim’den sonra, büyük varlıkların (Bitcoin, Ethereum ve USDT) çekilmesi, yalnızca kullanıcının kimliği doğrulandıktan sonra e-posta yoluyla manuel olarak gerçekleştirilecektir.

Platform ayrıca, kripto varlık başına 0.16 USDT ödeyerek yerel kripto varlık işlem platformu DKKT’yi kullanıcılardan geri satın alacak.

BitZ ekibi, dört yıl boyunca platformu tercih eden tüm kullanıcılara teşekkür etti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner