Yükleniyor...

Bloomberg Analisti, Piyasanın Meme Token’lardan Arındırılması Gerektiğini Düşünüyor

Bloomberg analisti Mike McGlone, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve stablecoin'lerin dünyanın finansal sistemini dönüştürmeye devam edebilmesi için piyasasın meme token'lardan arındırılması gerektiğini söyledi.

shib 2 1

Bloomberg analisti Mike McGlone, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve stablecoin’lerin dünyanın finansal sistemini dönüştürmeye devam edebilmesi için piyasasın meme token’lardan arındırılması gerektiğini söyledi.

McGlone, Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) konusunda oldukça olumsuz bir görüşe sahip. Analist bu kriptoların piyasadaki köpüklenmenin başlıca örneği olduğunu belirtiyor.

“Köpek coin’leri, ekosistemdeki aşırılıkların en iyi örnekleri. Piyasa bu saçmalıktan ne kadar çabuk temizlenirse o kadar iyi olur. Bitcoin, Ethereum ve kripto doların (stablecoin) çoğalması, finansal sistemi dönüştürmeye devam edecek”

Shiba Inu ve Dogecoin, 2021 yılında büyük getiriler elde ettikten sonra %70’in üzerinde geriledi. Her iki meme token da, Bitcoin ve diğer kripto varlıklar gibi son güç içinde çift haneli kayıplar yaşadı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner