Bloomberg Analisti, Piyasanın Meme Token'lardan Arındırılması Gerektiğini Düşünüyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Bloomberg Analisti, Piyasanın Meme Token’lardan Arındırılması Gerektiğini Düşünüyor

Bloomberg analisti Mike McGlone, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve stablecoin'lerin dünyanın finansal sistemini dönüştürmeye devam edebilmesi için piyasasın meme token'lardan arındırılması gerektiğini söyledi.

shib 2 1

Bloomberg analisti Mike McGlone, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve stablecoin’lerin dünyanın finansal sistemini dönüştürmeye devam edebilmesi için piyasasın meme token’lardan arındırılması gerektiğini söyledi.

McGlone, Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) konusunda oldukça olumsuz bir görüşe sahip. Analist bu kriptoların piyasadaki köpüklenmenin başlıca örneği olduğunu belirtiyor.

“Köpek coin’leri, ekosistemdeki aşırılıkların en iyi örnekleri. Piyasa bu saçmalıktan ne kadar çabuk temizlenirse o kadar iyi olur. Bitcoin, Ethereum ve kripto doların (stablecoin) çoğalması, finansal sistemi dönüştürmeye devam edecek”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Shiba Inu ve Dogecoin, 2021 yılında büyük getiriler elde ettikten sonra %70’in üzerinde geriledi. Her iki meme token da, Bitcoin ve diğer kripto varlıklar gibi son güç içinde çift haneli kayıplar yaşadı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x