Yükleniyor...

BOOM’dan Kazanmanız İçin Yeni Bir Kampanya (Sponsorlu)

Boom, başkalarını ekosistemine yönlendiren kullanıcılarını 30.

image1

Boom, başkalarını ekosistemine yönlendiren kullanıcılarını 30.000 dolar değerinde ödülle ödüllendirmek için tasarlanan referans programının lansmanını duyurdu. Boom ayrıca Mayıs 2022’de OKC ağında da çıkış yapacak.

BOOM uygulaması, ekosistemine daha fazla kullanıcı çekmek amacıyla ‘Kazanmak için Referans’ adlı bir tavsiye programı başlatıyor. Bu kampanya kapsamında, kullanıcılar, arkadaşlarını ve ailelerini aktif olarak Boom’a yönlendiren kullanıcılara sunulacak olan toplam 30.000 dolarlık ödül havuzunu paylaşma şansına sahip olacaklar. Kampanya 5 Mayıs – 14 Mayıs 2022 tarihleri ​​arasında gerçekleşecek. Boom Öner ve Kazan kampanyası yalnızca BOOM PC’de mevcuttur ve ne kadar çok kişiyi davet ederseniz, muhteşem ödüller ve nakit ödül kazanma şansınız o kadar artar.

image2 2

Nasıl girilir?

  • Kampanya başladığında, kullanıcılar BOOM PC aracılığıyla bir referans kodu alacaklar.
  • Arkadaşlarınızı ve ailenizi platforma davet etmek için kodu kullanmanız gerekli. Davetlileri BOOM kayıtlarını başarıyla tamamladıktan sonra her davetli, başarılı başvurularını ve ikramiyelerini takip edebilir.
  • Davetleriniz ne kadar çok olursa, o kadar fazla ödül alabilirsiniz
  • Tüm muhteşem ödüller, etkinlik sona erdikten sonra 7 gün içinde her ‘davet edenin’ BOOM cüzdan adresine gönderilecektir.

BOOM Ekosistemi

BOOM, kullanıcıların ve NFT koleksiyoncularının dijital varlıklarını Boom uygulamasında özgürce görüntüleyebilecekleri ve ayrıca benzersiz dijital koleksiyonlarının sahipliğini talep edebilecekleri, merkeziyetsiz, kripto odaklı bir SocialFi platformudur. BOOM uygulaması aynı zamanda yaratıcılara zihinleri keşfetme, trendleri takip etme ve sağlıklı bir kripto çevrimiçi topluluğu oluşturmaya yardımcı olma şansı sunuyor. Benzer şekilde, BOOM uygulaması da kullanıcılara zaman çizelgesi ve özel alanlar hakkındaki görüşlerini sansürlemeden veya özgür konuşmalarını kısıtlamadan ifade etme fırsatı sunuyor.

BOOM PC Versiyonu

İnternet özellikli tüm cihazlarda kullanıcılarla tam olarak bağlantı kurmak için BOOM PC sürümü 15 Nisan 2022’de yayına girdi. Platform ayrıca yakın zamanda resmi web sitesi ve merkezi olmayan uygulamasının (dApp) yükseltmesini tamamladı ve şu anda CertiK tarafından denetleniyor. Yeni PC sürümünün piyasaya sürülmesiyle, kullanıcılar artık çeşitli şaşırtıcı özelliklere erişebilecekler:

Keşif: BOOM’un en son sürümüyle kullanıcılar, içeriklerini platformdaki diğer kullanıcılarla paylaşabilecek ve paylaşabilecek. Kullanıcı deneyimini geliştirmek için ‘En Son’ (en yeni içerik için), ‘Trend’ (son 24 saatteki en popüler içerik için) ve ‘Takip Ediliyor’ (karşılıklı olarak yayınlanan içeriği görüntülemek için) gibi harika özellikler eklendi.
Kanal: Bu harika yeni özellik, kullanıcıların içerikleri için ücretsiz veya ücretli yeni kanallar oluşturmasına, mevcut kanalları yönetmesine ve ayrıca BOOM platformunda karşılıklı olarak yeni kanalları keşfetmesine olanak tanıyacaktır.
Web 3.0 profili: Bu özellik sayesinde, kullanıcıların NFT’leri ve dijital varlıkları görünür olacaktır. Gelecekte, Web3 alanı, her adresteki toplam token sayısı, yayınlanan makale sayısı ve daha şaşırtıcı özellikler gibi daha fazla zincir üstü verinin açık görüntülenmesini destekleyecektir.

BOOM NFT Airdrop

BOOM, NFT airdrop etkinliğinin Öner ve Kazan programı başladıktan sonra yapılacağını açıkça belirtti. NFT airdrop etkinliği 9 Mayıs – 14 Mayıs 2022 tarihleri ​​arasında gerçekleşecek. BOOM NFT airdrop ile ilgili daha fazla ayrıntı yakında açıklanacak. Nisan 2022’nin sonunda prömiyeri yapılan platformun NFT’si çok ilginç bir konsepte odaklanıyor:
2021 yılının sonunda bir güneş sistemindeki bir gezegende çok büyük bir patlama meydana geldi ve bu patlama Boom adında yeni bir gezegenin doğmasına neden oldu. Bu yeni gezegende vatandaşlar hedeflerine ulaşmak ve ekosistemi birlikte inşa etmek için birlikte çalışıyorlar. Balinalar, Influencer’lar, Tüketiciler, Yaratıcılar ve Sanatçılar gibi gezegendeki karakterler, her biri kendisine atanan rolü yerine getirerek gelişiyor. Boom gezegeni, kolay tanımlama ve yönetim hakları, kişisel marka bilinci oluşturma, ikramiyeler ve daha fazlası gibi ayrıcalıklardan yararlanma şansı için kimlik kartları veriyor.

Boom OKC’ye Katıldı

BOOM platformu, ilk SocialFi ürünü olarak Mayıs 2022’de OKC ekosistemine de katılacak. 9 Mayıs 2022’de iki platform arasında “bana bir şey sor” (AMA) oturumu olacak.

image3

OKC, büyük ölçekli dijital varlıkların ve merkezi olmayan uygulamaların (dApp’ler) geliştirilmesi için süper hızlı, yüksek performanslı, açık kaynaklı bir akıllı sözleşme platformudur. OKC, OKX borsası tarafından desteklenmektedir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner