Yükleniyor...

Brock Pierce, Önümüzdeki Yıl İçin Bitcoin (BTC) Tahminini Açıkladı

Kripto girişimcisi Brock Pierce, Fox Business ile gerçekleştirdiği röportajda Bitcoin (BTC) değerinin önümüzdeki yıl 100.

pierce

Kripto girişimcisi Brock Pierce, Fox Business ile gerçekleştirdiği röportajda Bitcoin (BTC) değerinin önümüzdeki yıl 100.000 dolara ulaşması halinde şaşırmayacağını dile getirdi. Ayrıca lider kriptonun 200.000 dolar seviyesini de görebileceğini düşünüyor.

“Bitcoin’in bir an için 200.000 dolar seviyesine ulaşıp daha sonra eski seviyelerine dönmesi akla yatkın”

Bitcoin’in 2022’deki fiyat performansı, piyasaya fiat para birimi sürme gibi çeşitli dış faktörlere bağlıdır.

Pierce’ye göre finansal sistemdeki küresel belirsizlik, Bitcoin’in değeri için en büyük katalizör olacak.

Pierce yine de, daha fazla risk ve volatiliteye sahip olduğu için enflasyona karşı Bitcoin’in altın benzeri bir koruma olmadığı görüşünde.

Girişimci ayrıca altcoin’lerin endüstrinin ilerlemesine yardımcı olduğunu ve bu esnada Bitcoin’in bir değer deposu olarak görevini yerine getirdiğini söyledi. Bununla beraber Pierce, birçok kripto projesinin gelecekte hayatta kalamayacağını düşünüyor.

Elizabeth Warren’ın Bitcoin eleştirileriyle ilgili de konuşan Pierce, Massachusetts senatörünün Bitcoin hakkında bilgi sahibi olmak için uğraşmasından memnun olduğunu dile getirdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner