Yükleniyor...

BtcTurk’ün Cüzdanlarında 17 Milyon TL Yardım Toplandı

BtcTurk, destek kısmından yaptığı bilgilendirmeyle depremzedelere ve deprem bölgesine şirket ilk etapta toplamda 6 milyon TL'lik yardımda bulunmuştu.

btctürk

BtcTurk, destek kısmından yaptığı bilgilendirmeyle depremzedelere ve deprem bölgesine şirket ilk etapta toplamda 6 milyon TL’lik yardımda bulunmuştu. Şirket, ardından yaptığı açıklamada miktarın 17 milyon TL’ye ulaştığını bildirdi.

Kripto para borsası BtcTurk’ten henüz resmi bir açıklama gelmezken, destek bölümü konuya dair yanıt verdi. Depremzedelere ve deprem bölgesine borsanın 6 milyon TL’lik yardımda bulunduğu yazıldı.

BtcTurk Depremzedeler İçin Yarımda Bulundu

BtcTurk, ülkemizde yaşanılan deprem hakkındaki yardımları için henüz resmi bir açıklama getirmezken, destek bölümünden edindiğimiz bilgilere göre yerli kripto para borsası ilk etapta 6 milyon TL’yi aşan yardımda bulunmuş durumdaydı.

Borsanın destek hesabından aldığımız bilgilere göre yerli kripto para borsası depremzedelere ve deprem bölgesine 6 milyon TL’yi aşan yardımda bulunduğunu yazdı.

Konuya dair görsel ise şu şekilde:

btcturk
BtcTurk’ten gelen yanıt

Kripto para borsaları ve popüler kripto para projelerinin sahipleri ülkemizde yaşanan feci yıkıma yardım için birlik oldular. Dünyanın en büyük borsası Binance yardım fonu başlatırken, yerli kripto para Paribu ise deprem bölgesi için kripto para cüzdanları oluşturdu. Tron’un kurucu ortağı Justin Sun ise ülkemize yardım adına ilk günden bu yana desteğini sürdürüyor. Ek olarak AVAX kurucusu Emin Gün Sirer de depremle ilgili Tweet attı.

BtcTurk, Kripto Bağış Teşviği Sağlıyor

Popüler kripto borsası BtcTurk, platform üzerinden Türk Lirası ile deprem bölgesine yapılan bağış tutarı 100 milyon liraya ulaşana kadar, bağışın büyüklüğüne bakılmaksızın bağış tutarı kadar ek katkı sağlayacak.

Ekran Resmi 2023 02 08 17.07.12

BtcTurk, internet sitesine de yeni bir bağış eklentisi getirdi. Bu eklentiye göre, BtcTurk’e ait kripto bağış cüzdanlarına yapılan her bir bağış için, borsa da bağış miktarı kadar katkıda bulunacak. Örnek vermek gerekirse, BtcTurk’e ait bağış cüzdanına 100 bin dolarlık bir kripto bağışı yapılırsa, üzerine 100 bin dolarlık bağış da BtcTurk yapacak.

BtcTurk Kripto Para Adreslerinde 17 Milyon TL’lik Yardım Toplandı

BtcTurk’ün oluşturduğu cüzdanlarda ilk etabın ardından yapılan yardımlar çığ gibi büyüdü. Şirketin yaptığı bir açıklamada oluşturulan kripto para cüzdanlarında toplanılan yardımın 17 Milyon TL’nin üzerine çıktığını Tweet’ledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner