Yükleniyor...

Bu 5 altcoin’de boğa sinyali: Yükseliş için gaza bastılar!

Yeni haftaya 65 bin doları aşarak güçlü bir giriş yapan Bitcoin (BTC), altcoin piyasasını yukarı taşıdı.

boga grafik

Yeni haftaya 65 bin doları aşarak güçlü bir giriş yapan Bitcoin (BTC), altcoin piyasasını yukarı taşıdı.

Bir süredir dominansın artışı ve BTC‘deki düşüşten dolayı baskılanan altcoin’ler, sonunda iyi bir çıkış yakaladı. Halving etkisinin yavaş yavaş görülmesi, ilk olarak BTC’yi daha sonrasında ise kripto paraları üst seviyelere taşıdı. Peki son 24 saatte en çok hangi altcoin’lerde yükseliş gözlemlendi?

RWA BOGA 1

1- AIOZ Network (AIOZ)

Yapay zeka trendinin güçlü isimlerinden AIOZ Network (AIOZ) kısa süredeki 13’lük yükselişiyle dikkatleri çekmeyi başardı. Son 24 saatte yüzde artış kaydeden popüler yapay zeka coin’i, listenin ilk sırasına oturdu. Yapay zeka sektörüne olan ilginin artması veya BTC’nin yükselişi halinde AIOZ’un daha üst seviyeleri test etmesi beklenebilir.

aioz kripto

2- Core (CORE)

Bitcoin halving’ine yaklaşıldıkça popülarite kazanan Core (CORE) halving sonrasında da yukarı yönlü ivmesini devam ettiriyor. Son 24 saatte yüzde 12 artış yaşayan CORE, listeye ikinci sıradan dahil oldu. Halving furyasının giderek canlanması, doğrudan CORE fiyatını etkileyebilir. Bu süreçte BTC bazında haber akışı kritik bir öneme sahip olacaktır.

core altcoin

3- Near Protocol (NEAR)

Potansiyelli görülen ekosistemli projelerden Near Protocol (NEAR) son 24 saatteki fiyat hareketiyle ilgi topladı. Kısa sürede gaza basarak yüzde 10 artış kaydeden NEAR, listenin üçüncü sırasına oturdu. Ekosistem tarafındaki gelişmelerin devam etmesiyle birlikte NEAR’den beklentiler artabilir.

near altcoin

4- Neo (NEO)

Asya tarafından kripto endüstrisine dair gelen olumlu haberler Neo’yu (NEO) harekete geçirmişti. Uzun bir aradan sonra yukarı yönlü ivme yakalayan popüler coin, yüzde 8’lik artışıyla listenin dördüncü sırasında yer aldı. Asya’da kriptoyla ilgili önemli gelişmelerin yaşanması durumunda NEO yatırımcılarının yüzü bir süre daha gülebilir.

neo altcoin kripto

5- Pepe (PEPE)

Memecoin’lerin öncü isimlerinden Pepe (PEPE) son 24 saatteki yüzde 7’lik yükselişiyle listenin beşinci sırasına yerleşti. Son fiyat hareketiyle memecoin trendine dair güçlü sinyaller veren PEPE, altcoin yatırımcısını sevindirdi. PEPE’deki sert yükselişlerin devam etmesiyle

pepe altcoin

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner